Opel Astra G Merkezi Kilit Hakkında

mehmet2123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Öncelikle Herkese Kazasız, Belasız Sürüşler Dilerim Öncelikle Benim Arabanın 3 Kapısı (Sol Şoför Kapısı ve Arka İki Kapı) Otomatik Olarak Kilitlenmiyor Merkezi Kilitte Sıkıntı Var Bende Sanayi'de Gösterdim 250 Lira Fiyat Çektiler (Kapı Başı) Maddi Olarak Sıkıntı Yaşadım Biraz (Malum 250x3=750 TL) Yanlız Dün Birinin İstanbul'da 3 Kapıyı 70 TL'ye Yaptığını Duydum Kendisine Sordum Nasıl Yaptığını Sordum Oda N11'den 2 Kablolu Universal Merkezi Kilit Aldığını ve 30 TL Tuttuğunu 40 TL'de Ustaya Verdiğini Toplam 70 TL'ye Hallettiğini Söyledi Şimdi Aramızda Oto Elektrik İşlerinden Anlayan (Benim Bildiğim Bir Ercan Bey Vardı) Bu Konuda Yardımcı Olursa Sevinirim Ben Aşağıdaki Ürünü Verirsem Acaba Benim Araca Uyarmı Şimdiden Teşekkür Ederim İyi Forumlar

otm340084-1.jpg

Nerelerde Kullanırım ?
Merkezi kilit sistemlerinin tümüne uyumludur

Ürün Özellikleri :
Tüm marka ve model Uzaktan kumandalı yada anahtar kumandalı merkezi kilitleme sistemlerinin yedek tek pompasıdır.
Tüm araçlarda kullanılan universal motordur ve uyumludur.
2kablo olan bu model ARKA KAPILARDA kullanılmaktadır

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kafası çalışan, düzgün bir elektrikci ara bence. Orjinal kilit motorlarının 3 nun birden bozulması saçma. tesisat vs ile alakalı olabilir. Bu kilit sistemleri çok verimli değil. derdi bitmez.

selefkos3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafası çalışan, düzgün bir elektrikci ara bence. Orjinal kilit motorlarının 3 nun birden bozulması saçma. tesisat vs ile alakalı olabilir. Bu kilit sistemleri çok verimli değil. derdi bitmez.
Dediginiz dogru muhtemelen kablo kopmasi veya fislerde korozyon veya switch bozulmus olabilir. Benim aracta sofor kapisinin sivici bozulmustu.sofor kapisi kilylenmiyordu. 50 tl tamir yaptilar. Sonradan takilan motorlar sikinti yasatabilir ama bi kac ay idare eder.