opel astra g klima kompresörü bozuldu yardım?

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar
2000 model astra g cd aracımın klima komprosör ü bozulmuş.
herhangi bir oto servisine gösterdim bozulmuş dedi. bu kompresör ile öndeki radyatör pervane falan da değişiyormuş sanırım hepsine birden 2000 tl fiyat istediler.
ben internetten opel parça satan sitelere baktığımda kompresörün fiyatı 700-800 tl arasında değişiyor.

ben bu kompresörü aldığımda sorunum düzelcek mi? illa ki servisin dediği gibi öndeki pervanelerin değişmeside mi gerekiyor?

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
herzaman söylüyoruz tek bir servis yada ustanın sözüne rağbet etmeyin diye. farklı bir iki yere daha götürün fikriniz olsun

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce ki araçta bizim de başımıza gelmişti.Sadece kompresörü değiştirdik.Sıfırı 3 sene önce 600 civarı birşeydi.Sadece kompressör değişti.Başka bir parça değiştirmediler.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim gittiğim yer öndeki radyaröe pervane falan da değişcek dedi. Onun dışında başka servise de soracam opel in kendi özel servisine de soracam. Onlşara sormadan önce sizlere sormak istedim. Sadece kompresör değişcekse internet üzerinden alayım hemen diyorum.

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka bir sorun yoksa,ilk gittiğiniz yerin başka bir amacı da olabilir kendince.En güzeli dediğiniz gibi başka servise falan da sorun.Bizde olduğu gibi sadece kompresörlük bir durum varsa internetten siparişinizi verirsiniz.
Bu kompresörlerin tamirini falan da yapıyorlar ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum.