opel astra g cant inç seçimi

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar benim astra g ye cant almayı düşünüyorumda 2.el birisinde war 18 inç 225 40 18 lastikler war üzerinde fiyat sitiloya takılı sürtme yaparmı aracın hiçbirşeyi değişik değil yayı ws hep orjinal bu şartlarda sürtme olurmu
cantın resmide bu

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok pısman olursun bence alma derım bende 205 45 17 jant var satmayı dusunuıyorum benı 17 olmasına rahmen surtme yapıyo bence 16 al hem yakıtın fazlalasmaz hem menun kalırsın ben senın yerınde olsan 16 alırım ben 7 aldın coook pısmanın araba tıraktor gıbı oluyo hıç konfor yok yınede senın kararım bıde motoru zayıflatıyo tupluyse 190 cok zor gelıyo 16 al ama guzel yakıyan bısey al 2 elde alma derım jantın belkı patlak cıkacak dıkkat et

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıde su var bu jant olayı turkıye yolları ıcn değil cunku bızım yoları bılıyosun kostebek yuvası gıbı bıde sen 18 lı jant alcan 1 ay kalmaz jant yolda 8 cızmeye baslar ama benı dınlersen 16 al derım

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17-18 alırsan sen arabayı taşırsın, 16 alırsan araba seni taşır.

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alper dediğinden bısey anlamadım ama benım dusumcem oyle haatta bugun servısede bıule deıler 17 cıkar en fazla 16 al dedıler arabanın motoru jantları kaldırmıyo

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alper dediğinden bısey anlamadım ama benım dusumcem oyle haatta bugun servısede bıule deıler 17 cıkar en fazla 16 al dedıler arabanın motoru jantları kaldırmıyo

17-18" alırsan "arabayı sen taşırsın" yani sürekli aklın çukurlarda tümseklerde olur rahat binemezsin şehir içinde dışında hız yapamazsın kendini kasarsın vs. ama 16" alırsan rahat rahat binersin "araba seni taşır" anlamında dedim :)

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım alper .ama secım yınede alperın ıstıyosa jant ben satıyım alper 750mılyon jant+lastık