Opel Astra Classic III (essentia) sis farı

mistik38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
2012 model Opel astra classic III EAS-Essentia model araç aldım. Geçenlerde serviste sis farı taktırmak istedim. 750 TL fiyat çektiler. Bunu ucuz yollu nasıl hallederiz. Teşekkürler...

NC188

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamponun değişmesi gerektiği için fiyat yüksek olmuştur. Çıkma tampon bakın isterseniz sis farlı olanından. İlk aklıma gelen buydu

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlışlıkla mesaj yazdım ama silemiyorum maalesef.

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis farlı tampona gerek yok. sis farları ve kapaklarını alın. sis farlı anahtarıda çıkmacılardan falan bulursunuz.250 tl geçmez sanırım masrafınız iyi bir elektrikciylede sorununz hallolur...

NC188

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis farlı tampona gerek yok. sis farları ve kapaklarını alın. sis farlı anahtarıda çıkmacılardan falan bulursunuz.250 tl geçmez sanırım masrafınız iyi bir elektrikciylede sorununz hallolur...

ben aracı 3 gün önce aldım. Serviste taktırmak istedim yetkili kişi tampon değişmeden olmayacağını söyledi ben o yüzden o şekilde yazmıştım. Eğer bu şekilde halloluyorsa hemen araştırmalıyım bende yaptırmak istiyorum.

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de bu linke göz at:http://www.ereyon.com.tr/urun/opelastrahsislambaseti56215621.aspx
Sana ekstra olarak tesisat yoksa tesisat maliyeti,far anahtarı ve işçilik maliyeti olur.İstersen far anahtarını değiştirmeden harici bir anahtar da kullanabilirsin.Takan kişi ona uygun bir şey ayarlayabilir.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlar milleti öpmeye çalışıyorlar hocam. sen parçaları çıkma bulursan daha ucuza halledersin ;) istanbulda falan çıkmacılar var netten ara numaralarını bul kargo ile göndersinler...

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis farı+kapak+anahtar lazım.
Ama bana sorsanız o masrafa gündüz farı taktırın derim philips daylight8 lerden mesela.