opel astra 1998 gls

delerua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bende opel astra 1998 model gls full var 1.6 motor aracıma lpg taktırkmak istiyorum..taktırırsam randuman alabilirmiyim yakıtkonusunda benzinde 40 kuruş yakıyor lpg de nekadar yakar..ve hangi marka lpgyi önerirsiniz...şimdiden tşk:D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
16 V motor mu? 8 V motor mu?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

delerua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecotek motor evet ama 100 geçtimmi su gibi yiyor.. 70 80 de gittinmi yakmıyor.. 3 ay önce arabayı pedere verdim..memlekete gitti geldi..sakaryaya ortalama 500 km yaptı 450 tl yaktı dedi..bir anlam veremedim...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben daha önce ekotek motorlu araç kullandım ama gerçekten gaza hakim olursan çok ekonomik bir araç. Şimdi benim kendi aracım 8V motor km de 0.40 kr yakıyor 500 KM de 200 TL yakar ama babanız nasıl kullandı bilmiyorum ama sanki fazla söylemiş biraz :)

delerua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada fazla geldi..hemde baya bi fazla söylediğine göre 3 ve 4 fiteste gittim geldim diyor..yani anlıyacagınız beni biraz korkuttu..yakıt konusunda lpg bende taktırmak istemiyorum ama malum benzinde aldı başını gitti..bakalım artık ben daha uzun yola çıkmadım..kısmet olmadı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eğer ki LPG taktıracak iseniz çok iyi araştırın çok iyi inceleyin sonra ah keşke bulaşmasaydım demeyin. Çünkü bu LPG işi adam gibi bir usta elinde yapılmaz ise vay haline... başıma geldiği için biliyorum. Şu anda benim aracım şehir içinde 0.40 kr LPG yakıyor. Şehirler arası yolda düşer... 0.30 kadar kesin.

Ben adam gibi bir arama bu işi yaptıramadığım için çok yordu bu LPG işi beni. Aynı hataya siz sakın düşmeyin derim.