Opel astra 1.6 111.yıl LPG

Kotanysf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katılmış bulunuyorum.Aracım 2011 model astra 1.6 111.yıl.Aracım 41.xxx kmde.Benzin fiyatlarından dolayı ve aracı daha faal kullanmak istediğimden LPG taktırmak istiyorum.İstanbulda ikamet ediyorum taktırılacak yer,taktırdığımda oluşabilecek sorunlar,marka ve usta tavsiyesi gibi bu konuda tecrübeli olan kişilerin yardımlarını bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
afr ayarı mutlak yapılsın sonrasında ilk etapta suyu regulatore t atıp bağlıyorlar bunda kalorifer ısıtmıyor direk seri baglatıp deneyin sonrasında 3500 devir üzerinde mutlak benzine geçsin enjektör boruları ne kadar kısa olursa o kadar iyi olur ve nozullar 2 mm veya üzerinde takılmalı aklıma gelenler bunlar şimdilik lpg geçiş ısısı yaz kış 40 derece minimum

Kotanysf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afr ayarı mutlak yapılsın sonrasında ilk etapta suyu regulatore t atıp bağlıyorlar bunda kalorifer ısıtmıyor direk seri baglatıp deneyin sonrasında 3500 devir üzerinde mutlak benzine geçsin enjektör boruları ne kadar kısa olursa o kadar iyi olur ve nozullar 2 mm veya üzerinde takılmalı aklıma gelenler bunlar şimdilik lpg geçiş ısısı yaz kış 40 derece minimum
Teşekkürler.3500 devir üzerinde sürekli benzinde mi gidecek araç acaba ?

semihmaltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul'da candan mühendislik var ben orda yaptırmadım ama reklamlarını mı çok iyi yapıyorlar nedendir bilmiyorum takip ettiğim kadarıyla işlerinde gayet iyiler. Lpgsiz bir araç alıp taktıracak olursam ankaradan kalkıp oraya gitmeye bile niyetlenebilirim.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi