Opel Astra 1,4 ler ne kadar yakıyor?

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak motorlar şehiriçinde fazla yaktığı gibi şehirdışındada enaz 1.6 kadar yakıyor bence.çünkü ben aynı kullanımda 1.4 lerle aynı yaktığını gördüm kendi aracımın.yani ben 1.4'ün bi espirisini göremedim.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak motorlar şehiriçinde fazla yaktığı gibi şehirdışındada enaz 1.6 kadar yakıyor bence.çünkü ben aynı kullanımda 1.4 lerle aynı yaktığını gördüm kendi aracımın.yani ben 1.4'ün bi espirisini göremedim.
1.4 ün 1.6 ya gore tek avantajı vergısının dusuk olması galıba...:eek:

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bn 1.4 astra kullanıorum.. fakat lpg taktırdım sıralı sistem... şehir içi 130bin uzun yolda 110 bin yakıyorum.. ayrıca lpg de kullanırken devir sıkıntısı çekmiorum.. ok gibi maşallaah...

jazzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son altı aydır 2002 model 1.4 Astra kullanıyorum..Alırken tereddütlerim vardı 1.4 motor kasa ağır diye şimdi iyiki almışım diyorum...gördüğüm verilere kendim bile inanamadım ama 1.6 seven arkadaşlara üzülerek duyururum...

Klima sürekli açık olduğu halde: Şehirler arası 155 kuruş - - Şehir içi 225 Kuruş....

Performans istediğimde beklediğimin üzerinde tepkiler verebiliyor..Kısacası basmasını bilene.....

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 sahibi biri olarak ş.içi 220, ş.arası 200 yakıyo. Maksat muhalefet olmak değil ama benim bildiğim kadarıyla ufak motorlu araçlar şehir içi daha az, şehirlerarası daha fazla yakar.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Dostum 1.4 astraların 1.6 astralar kadar hatta daha fazla yaktığını okumuştum. Nedeni de araç ağırlıklarının eşit olmasıymış.

gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model eski kasa astra classic ile şehirlerarası tüple 130 kuruş benzinle 170 yeni kuruş
ama tabii 90-100 km hızla gittiğimdeki değerler bunlar