Opel Astra 1.3CDTI Debriyaj ses yapıyor

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar subatta 2009 astra 1.3 CDTI araç aldım fakat debriyajımdan ses geliyor basıp kaldırınca sebebi nedir acaba birde şöför koltuğundan aynı ses geliyor servise gidiyorum oldu deyip savuşturuyorlar.

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyem hemen servise gitmen arkadaşım 3000 km de sıyırdı garanti kapsamına sokmuyorlar

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim debriyaj telinden ses geliyor sanki debriyajda ses yok servis tanıdık bana öyle kazık atamazlar başka ustaya sordum yağsızdır getir yağlayalım dedi araç 10000de benim

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha o zaman iyi wd40 tarzı birşeyler sıkarsan geçer

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben anlamam ustaya götüreyim tanıdık halletsin bide koltuktan ses geliyor onu iki sefer baktırdım bel destek var araçta sanırım o ses yapıyor nasıl halledecez bilmiyorum sıfır arabada bu kadar ses lanet olsun yaw

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçtanda çok tıkırtılar geliyodu.koltuklardan arka bagaj kapağından falan, servise götürdüm 45 dk sonra aracınız hazır dediler sesler kesildi hiç bişe kalmadı.ne yaptılar ne ettiler anlamadım valla...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses büyük ihtimal volant dişlisinden geliyor oynak volanta sahip olduğundan ayrıca sizin aracınızda debriyaj telimi var ? ben yok biliyorum merkezli nereyi yağlayacaksınız hangi usta yağlayalım dedi? Arkadaşım volantın çözümü yok gibi sıfırını taksan belli km sonra aynı sorunu çıkartıyorlar yani ses sorunu daha sonrasını bilemem volant ikiyemi ayrılır ayrılmazmı artık .