Opel Asta 2014 Model Sedan J kasa ya da İnsignia Öneriniz ?

murattat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar;

Ocak ayı için 50 BİN tl bütçem ile araba almayı düşünüyorum.Açıkçası son 1 aya kadar fikrim WV Jetta 2011-12 model araç almaktı ancak Opel arabalarının iç konsolu beni fazlasıyla etkiledi.

Ancak bir konuda destek istiyorum.

Yakıt konusunda kesinlikle tüp takacağım gibi görünüyor.

Sizce Opel İnsignia 2009-2010 model Cosmo paketmi almalıyım ?

Yoksa Opel Astra Sedan J kasaydı sanırım 2014-2015 Model mi Almalıyım ?

İnsignia modellerinin pek piyasası yok ancak son zamanlarda INSIGNIA için reklam çalışmalarına ağırlık verildiğinden dolayı pazarı canlandıracaklarını düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
araçtan beklentinize bağlı olarak cevap vermek daha doğru olur. benim şahsi fikrim; boş modelli bir araç almak yerine, donanımlı eski araç almak daha iyidir. ben yakıt konusunda benzinli astra da insignia da yakıt tüketimi konusunda pek cimri değiller, abartılacak kadar da fazla değildir. ben şimdi alacak olsam 1.6T cosmo insignia alır landirenzo yada prins gibi premium lpg sistemi ile keyifle binerim. şimdiki aracım olan astra j 1.4turbo'da da memnunum.

edit : eğerki yakıt tüketimi ön planda ise sizin için 1.3 dizelden şaşmayın. yoksa ağlarsınız :D

murattat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra az yakıyor diyorlar ? 1.6 Modeli , İnsignia çok yakıyor evet biliyorum. Bu yüzden o araca karşı biraz daha geri plandayım ancak kaliteli tüp taktırırsam memnun kalır mıyım ?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İnsignia çoğu konuda önde fakat hem yeni olmasından dolayı, hem ikinci elde fazla sorun yaşamayacağızdan dolayı, hemde sorunsuzluğundan dolayı Astra derim ben..

Edit: 1.6 Astra ile tüpsüz gezemezsiniz.. Bunu da göz önünde bulundurarak karar vermenizi tavsiye ederim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne alaka dersin helede bu forum da ama diyeceğim tek şey golf 7 tsi 125 hp higline

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne alaka dersin helede bu forum da ama diyeceğim tek şey golf 7 tsi 125 hp higline
Insignia alma imkani varken golf mu baksin? Hani astra yerine tamamda , insignia ile golfu kesinlikle karsilstirmazdim.
Ekleme: Gectigimiz gunden sonra passat ilede kesinlikle insigniayi karsilastirmazdim , kalite hissi her ne kadar artiyor gibi gozuksede D segmentindeki olmasi gereken guven agirlik ve rahatligi bana kesinlikle hissettiremedi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Insignia alma imkani varken golf mu baksin? Hani astra yerine tamamda , insignia ile golfu kesinlikle karsilstirmazdim.
Ekleme: Gectigimiz gunden sonra passat ilede kesinlikle insigniayi karsilastirmazdim , kalite hissi her ne kadar artiyor gibi gozuksede D segmentindeki olmasi gereken guven agirlik ve rahatligi bana kesinlikle hissettiremedi.

Tabi segmet farklı var karşılaştırlmaz. Yaşı gereği arkadasin insgnia passat bana biraz baba amca arabasi geliyor kendime bile almazdım sanırım bu düşünce ile :) Onun yerinde olsaydım golf dedim

murattat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi segmet farklı var karşılaştırlmaz. Yaşı gereği arkadasin insgnia passat bana biraz baba amca arabasi geliyor kendime bile almazdım sanırım bu düşünce ile :) Onun yerinde olsaydım golf dedim

AÇıkçası daha çok o tür arabalar seviyorum. HB ya da diğer türlü arabalar yerine daha çok ağır başlı kaba arabalardan hoşlanıyorum. İNSİGNİA ya da ASTRA yakıt konusunda tüp taktırsam bir problem olur mu ? Bu yüzden tekrar diyorum bütçem 50 BİN tl fazla yukarısına çıkamam.Bu fiyatlarda 2014 -5 Astra ya da 2010 İNSİGNİA .

Yakıt konusunda ya da test etmiş olan arkadaşlar için söylüyorum.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AÇıkçası daha çok o tür arabalar seviyorum. HB ya da diğer türlü arabalar yerine daha çok ağır başlı kaba arabalardan hoşlanıyorum. İNSİGNİA ya da ASTRA yakıt konusunda tüp taktırsam bir problem olur mu ? Bu yüzden tekrar diyorum bütçem 50 BİN tl fazla yukarısına çıkamam.Bu fiyatlarda 2014 -5 Astra ya da 2010 İNSİGNİA .

Yakıt konusunda ya da test etmiş olan arkadaşlar için söylüyorum.
Duzgun isini iyi yapan bir LPG ci bulursaniz lpg de hic sorun yasamadan binersiniz.

essential.5454

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra candır

Sent from my iPhone using Tapatalk