Opel Asta 2014 Model Sedan J kasa ya da İnsignia Öneriniz ?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yalnız değerin hepsi şehirlerarası yolda yapılmış değerler.. Gazın litresi 1.75 Milangaz alıyorum.. Yaklaşık 46 litre aldı en son ve 590 km yol yaptım.. Aracın hafifliği çok önemli bir faktör yakıt açısından.. Günde en az 50 km yol yapıyorum.. Astra ise aynı paraya 430 km gidiyor.. O da 18 kuruşa filan denk geliyor.. Yalnız ona aldığım gazın litresi 2.20'lerde Aygaz alıyorum (Ankara merkezdekiler nedense 1.99 civarı ama ilçedeki neredeyse 25 kuruş farkla satıyor).. Corsa zaten ayrı bi dünya :) şehiriçi 250 km yolu 40 liraya yapıyor.. Maşallahlarınızı esirgemeyin :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

murattat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hocam tek isteğin insignia kullanmayan ya da söylediğim seriye binmeyenler katılmasın yakıt konusunda. Kullananlara soruyorum 12 Litre yakıyor diyor karışık kullanımda sizin söylediğiniz 22-25 kuruş uzun yol , şehiriçi en fazla 30 kuruş olması lazım. Böyle bir yakıt 180 beygir 1.350 ton bir araba için çok inanılacak rakamlar değil

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hocam tek isteğin insignia kullanmayan ya da söylediğim seriye binmeyenler katılmasın yakıt konusunda. Kullananlara soruyorum 12 Litre yakıyor diyor karışık kullanımda sizin söylediğiniz 22-25 kuruş uzun yol , şehiriçi en fazla 30 kuruş olması lazım. Böyle bir yakıt 180 beygir 1.350 ton bir araba için çok inanılacak rakamlar değil
Inanmamak elinizde 1.6T 180HP LPG li insignia ile bu deger yakalandi hatta uzerine basarak soyluyorum , hem araba yuklu hemde aman az yaksin diye hicbir ugras verilmeden . Bence ugrasilsa 20 kurus yakar hatta daha asagilara bile inebilir ;)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi