Opel Aracıma Ben Bu İşi Biliyorum Yaparım Diyen Bir Sponsor LPG ci Arıyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
nadir abi borunun üzerindeki valften sen kullanarak ayar yapsan,arabanın bi valf ayarlarını kontrol ettirsen ve buji tercihini değiştirsen...veya bujinin elektrotlara ayar versek ???

Bu hafta şöyle bir şey yaptım bu gaz ayar vanası var. Onun sanırım 1.5 tur kıstım ve aracı D konuma aldım. Normalde otomatik araçlarda LPG varsa D konumuna aldığında araç istediği kadar gazı alamaz ise manyak bir şekilde titremeye başlıyor. Sonra milimetrik şekilde vanayı açmaya başladım. Ve titreme geçene kadar bu ayarı vermeye devam ettim. 1.5 tur çevirdiğim gaz ayar vidası 0.5 turda araç üzerinde titreme sona erdi. Birde böyle deneyim bakalım. Eğer buda olmaz ise OMVL denen markanın beynini deneyeceğim. Onun sistemi biraz daha farklı sanki.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abı 3000 de cok olmaz mı burdan tanıdıgım ve bılgısıne guvendıgım bı abım gerek yok dedı yapan ustada cok gereklı degıl dedı bı usta arkadasım 1000 km benzın dedı kafam karısık ama ben bı 500 600 km kullanıp <lpg ye donecem gıbı yoksa ben aradan cıkacagım

Zaten 3000 km dolduğunda yağı değiştirdiğinde içinde metal talaşlarını rahat bir şekilde görürsün bende 500-600 km çok az. Yinede sen bilirsin.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok tavsıyelerın aklımda abı tesekkur ederım kactım ben saat baya ılerlemıs ıyı geceler

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG yı duzeltme sponsorundaz vazgec abı dırek akıt sponsoru bakalım sana