Opel Aracıma Ben Bu İşi Biliyorum Yaparım Diyen Bir Sponsor LPG ci Arıyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Evet arkadaşlar başlıktan yanlış anlamadınız. Uzun zamandır site içinde LPG ile yaşadığım sıkıntıları siz değerli arkadaşlar ile paylaştım. Gitmediğim gelmediğim usta harcamadığım para kalmadı. Ama buna karşın gram yol alamadım. Yani işin özünde aracıma takılan LPG den ne tat nede tuz alamadım.

Şimdi bir çok kişi bir çok arkadaşım burada LPG işini işinin ehli adam yapacak ya değilse iş değil dedi. Doğrular... işi bilen adam yapacak...

Bende buradan Özellikle Ankara da bu işi LPG işini ben süper yaparım senin aracına sponsor olurum diyen bir yiğit LPG ustası aramaktayım... Var mı? Evet özellikle Ankara dedim ama isterse başka şehirde olsun tek aracın içinde yatarım :p ama benim aracıma sponsor olacak dört dörtlük iş çıkaracak bir LPG ustası var mı?

Sponsor LPG ustası arıyorum. Eğer ki benim aracımda sponsor olan biri çıkar ise bende o firma için elimden geleni yapacağım. Burada isim vermek istemiyorum reklam olmaması açısında...

Hodri meydan aracımda tesisat var. Belki elektrik aksamlar değişecek yada gaz beyni filan işte var mı? Böyle biz bu LPG işinin ehli adamız yaptık mı? Tam yaparız diyen... her şey para değil....

İsmimiz yeter diyen....

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç zannetmiyorum. adamın bir çıkarı yoksa yaparasa da helal olsun. :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ben hiç zannetmiyorum. adamın bir çıkarı yoksa yaparasa da helal olsun. :)

Fatih yapmadığım etmediğim denemediğim kalmadı. Neticede bir çok arkadaşımız da iş ustada biter diyor. Buyursun bir sürü lpg takan usta var. Yapabiliyorsa benim sorunumu çözsün. Ben sorunu mu çözecek kişinin sponsor olarak çözdüğü anda reklamını yapacağım :) reklamı ne şekilde yapacaksın diye sormayın :) gereken neyse yapılacak. Hodri meydan var mı?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Konuyu bir güncelleyim belki sponsor çıkar :rakir:

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çıkmaz. Fakat Ankara olduğunuzdan Mocan otogaz ile görüşmenizde fayda var. Durumu anlatırsanız size yardımcı olacaklardır . Fakat sizin düşündüğünüz gibi nasıl yapılacağı ne getireceği belli olmayan reklam vaadiyle. Sizi tanımayan , sizin de LPG ciyi tanımadığınız bir ortam da bu pek mümkün görünmüyor.

Hatta siz lpg yi takın sorun, çıkmaz ise parasını veririm diyecek esnaf bile zor çıkar.

Hevesinizi kırmak istemem ama gerçek bu. Bu şekilde sponsor çıkmayacaktır.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:):):) sponsor :)
ben bu sorunu çözerim diyen babayiğit yokmu? istediğiniz işlemi yapmak serbest sonuç alınamaz ise para vermem. ödemeyi ancak sorun çözülünce yaparım demiş olsanız o zman bir destekçi bulabilirsiniz .

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bende senelerdir sıfır km araç almak istiyorum. bu konuda birtürlü çözüme ulaşamadım. banada sponsor çıkarsa elimden gelen reklamı yaparım :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ekşın olsun yaw o kadar para verdik yapan çıkmadı belki de ben bu işi yaparım para lazım değil diyen çıkar :D reklamı hallederiz sorun değil ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir kapıda bir dilenci olur arkadaşlar.... :kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop: