Opcom cihazı aldım yardım

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet olabilir de bunu nasıl anlayabiliriz acaba?
koltuğu söküp kontrol etmeyi düşünüyorum. bariz belirli bir parça olması gerekli mi emniyet kemerinin tokasına bağlı koltuğun hemen alt yan kısmından ileri doğru bir tüp uzanıyor budur dıye sanıyorum ağırlık ölçer birde koltuğun altın bı hayli kablo var. artık nedır hangısı ne işe yara bılmıyorum. var mı tavsıyenız ?:(

açıkçası bilgim yok.tüp şeklinde olan kaza anında kemeri geriyor olması lazım.sizin bakmanız gerekn koltuk içinde veya altında bir algılayıcı tarzı bişi olmalı. ama ne tarz bir sistem bilmiyorum açıkçası.

skydark35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihazı nerden kaça aldığınız bende düşünüyorum ama fiyatlar çok farklı emin olamadım

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün yaptım emniyet kemeri aktif değilmiş aktif ettim yolcu ve sürücü ayrı ayrıydı birde sesli uyarısı da var onuda aktif ettim ancak ne görsel sen sesli bi uyarı olmuyor. Sigortası felan mı attı ya da çıkarttılar dicem opcom dan programladıktan sonra test etme işlemi yapınca kadranda emniyet kemeri lambası 3-5 saniye yanıyor sonra sönüyor. Yanlış yapılan eksik bişey mi var acaba

Hadi hayırlısı çözersin inşallah.

muhammed006634

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
astra h 2011 bende emniyet kemeri ikaz sesi de var gösterge de ikaz ışığı da var.

caulerpa

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Muhammed Bey selam, aynı satıcıdan almışız. Benim araç Corsa D cdti z13dth vaux-com programı dondu bir kaç kere, bazen de op-com kopuyor arayüz bulunamadı diyor, size denk geldi mi hiç?

Bir de O2 değerlerini göreyim diye aldım fakat bir tek onu göstermiyor :) bu sorunları satıcıya yazdım cdti lerde çalışmaz dedi adam direk. Sizin araç da cdti mı?

muhammed006634

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhammed Bey selam, aynı satıcıdan almışız. Benim araç Corsa D cdti z13dth vaux-com programı dondu bir kaç kere, bazen de op-com kopuyor arayüz bulunamadı diyor, size denk geldi mi hiç?

Bir de O2 değerlerini göreyim diye aldım fakat bir tek onu göstermiyor :) bu sorunları satıcıya yazdım cdti lerde çalışmaz dedi adam direk. Sizin araç da cdti mı?

Astra h enjoy atmosferik motor. turbo cdtı vs bende yok. Ancak bu opcom chazı insignalara bile uyan bir alet. Yani sizinkine de olması lazım. Wax COM dan değilde 20008 li bi klasör var CD içerisinde ordaki clone yazılım ben ordan bağlanıyorum her şeyi halledebildim. Bağlantı sorunu yok yani. Bahsettiğim clone yazılımdan bağlanmayı deneyin. Olacaktır muhtemelen

caulerpa

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Astra h enjoy atmosferik motor. turbo cdtı vs bende yok. Ancak bu opcom chazı insignalara bile uyan bir alet. Yani sizinkine de olması lazım. Wax COM dan değilde 20008 li bi klasör var CD içerisinde ordaki clone yazılım ben ordan bağlanıyorum her şeyi halledebildim. Bağlantı sorunu yok yani. Bahsettiğim clone yazılımdan bağlanmayı deneyin. Olacaktır muhtemelen

Teşekkürleeer : )

aydemir97

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
uzun zamandır forumu takip ediyorum sizin de bir cok bilgilerinizden faydalandım 2001 model astra g elegance aracım var merakımdan opcom 1,78 versiyon alet aldım ecu reset diye bi tuş vardı aracımın şifresini girerek ecuyu resetledim immobilizer keyleri gitti tekrar kodlayabildim fakat 1. si aracımın rölantisinde düşme yasadım araç ısınınca yaklaşık 750 rpm ye düşüyor motor vuruntulu calışıyor 2 si ise en kötüsü aracın kliması devreye girmiyor (test menüsünde giriyor ama ) a/c inactive diyor zannedersem ecu klima beyninin programını sildi çok kurcaladım ama bi turlu tekrar programlayamadım aracın bazı ısı sensörleri ile ilgili olarak arıza kodu veriyor ve arıza lambası da yanıyor su an yardımlarınızı rica ediyorum arkadaslar

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi