opc tampon nasıl bulurum

bugra35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar fromda yeniyim yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum 2001 astra bertone 1.8 aracım var opc tampon arıyorum nasıl bulabilirim izmir karşıyakada oturuyorum iş den dolayı pek firsatım olmuyor araştırmak için yardımcı olursanız sevinirim

By_FresH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc tampon ikinci el altın gibi denk gelmesse zor kardeşim ama opel saab diye bir site var tabi fiyatta 1500 civarı ama sağlam site ayrıca sahibindende fiber var bir yerde ama ne kadar sağlam tartışılır umarım yardımcı olabildim

bugra35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşler murat abi verdigin siteye baktım 1000 lirayı gözden cıkarmıştım ztn fiberlerde uyum problemi oluyormuş nekadar doğru bilemem

By_FresH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşler murat abi verdigin siteye baktım 1000 lirayı gözden cıkarmıştım ztn fiberlerde uyum problemi oluyormuş nekadar doğru bilemem

sende saol kardeşim fiber ne kadar sağlıklı olur tartışılır zaten arabada yayda varsa dahada yere yakın olacak o bakımdan fiber bence riskli oluyor fiberde sis kapakları+alt ızgara +çeki demiri kapagı dahil değil diye biliyorum bunlarla beraber maliyet oeme yaklaşıyor :rolleyes: