Opachi Team! Tüm Opachi'ler Burada!

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw benim anlamadığım. forum kuralları açık ve net. yavuz abinin açtığı konu çok net anlaşılır bir durumdaydı. herkezin bildiği ama kimsenin yazmadığı şeyi yazdı ve gerekli kişiler gerekli şeyleride yazdı. yeni katılan arkadaşların kendi üstlerine çekmeleri gereksiz bence. sonuç olarak yine söylüyorum forum kuralları açık ve net bu kurallara uyabilen kişiler kalır kendilerine ağır veya uymak istemeyen kişi foruma dahil olmaz olur biter. yoksa buraya sayfalarca yazı yazmanın bence mantığı yok.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kapatilsin o zmn zati kimse kalmadi ;)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ,
Yıllardan beri Ankara organizasyonu ve ardından ani değişiklikler nedeniyle editör olarak devam ediyorum.Ve Ankara'ya emeğimin geçmiş olduğunu düşünerek yazmak istedim.

Yönetimdeki hiçbir arkadaşıma yetki isteği felan gelmemiştir.Herşeyden önce biz böyle bir gruba önyargı ile yaklaşıyor olsa idik kurallara göre uygulamalar daha farklı olurdu.
BurgerKing buluşması olarak ilk buluşmadan sonra bu organizasyon aşamasının OpelimNet'te organizasyona yetkili kimseden habersiz ve en azından saygı adına bir telefon bile edilmeksizin düzenlendiğini gördük.
Bu şartlar altında düzenlenen bir buluşma da ne Opelim.net'in sorumluluğudur ne de Opelim.net buluşmasıdır.Ve buna rağmen yapıcı olalım diyerek düşündük, ve dedik ki : "madem öyle , güzel bir ortamınız var , eyvallah, çok güzel" .Burgerking başlığı açalım ve en azından hem konu toplu bir yerde olmuş olur , buluşurken elinizden geldiğince Hüseyin abi ye yada yönetime bilgi verirseniz etik olur dedik.Aynı başlık altında Burgerking buluşmalarının organize edilmesi, konuya ulaşmak isteyen arkadaşların erişim kolaylığı vs. vs. kolaylıklar olsun ve yapıcı olalım dedik.Oysa "Uyarılmasına rağmen bilgi verilmeksizin buluşmalar" yapıldığı için uyarı/ceza gibi uygulamalarda olabilirdi.
Akabinde buluşmalar devam ederken herkesin farklı gözlemler ortaya çıktı.Bu gözlemlere üyelerimizden gelen geri dönüşümlerde dahil.Ve incelendiğinde hakikaten bu başlık altındaki arkadaşlardan bazı isimler haricinde diğer arkadaşların 10 mesajından sadece 1-2 tanesi diğer konularda.
Yani site içerisine katılım yok, buluşmalarda bilgilendirme yok,
Sitede sorumlusu tarafından organize edilen Opelim.Net buluşmalarına katılım yok.
Bu durumda yine yapıcı olalım dedik.Ve hiçbir kuralcı harekette bulunmadık.Ama yine bunun akabinde Opachi adı ile bir başlık altında yapılanma hiçbir kimseye bilgi verilmeksizin oluştu.Sonrasında bir internet sitesi kuruldu ve ardından kısa bir süre sonra işte bu tartışmalar.

Arkadaşlar benim bu siteden kuruş menfaatim yada gelirim vs. olmamıştır.Manevi anlamda da aynı şekilde sitenin bana kattığı çevreden çok yeri gelmiş ben katmışımdır.
Yani demek istediğim sadece gönülden birşeyler yaptığım bir site.Ve tüm yöneticilerde aynı durum içerisinde.Ben herkesin şahsına - kişiliğine - arkadaşlığına saygı duyarım.
Kimseyle çekişmeli polemiklere girmeyi de doğru bulmuyorum.Opachi yada başka bir oluşum hiç farketmez.Kuralları içerisinde olup yıllardır sitenin profilinde yer alan iyiniyet çerçevesinde olan her oluşumu şahsım adına kabul ederim ve görüşümü de yönetime söylerim.

Ancak yukarıda yazdıklarım dahilinde yönetimin kuralları yanlı olarak uyguladığını düşünmek , böyle bir oluşumun karşısında bir duvar olduğunu düşünmek gerçekten beni üzdü.Çünki orta noktadan bakıldığı zaman bir çok zaman olumsuz kararlar uygulanabilecek iken böyle bir şeye asla başvurulmamıştır.
Bırakın da bende "ya Hüseyin abi yede bir haber verin.adam org sorumlusu ve hem site için hemde onun adına hoş olsun" deme hakkım olsun.Hangi siteye girip kimseye bilgi vermeden site adına buluşma organize edilebiliyor ki?

Buluşma yoğunluğuna geldiğimizde; Esprisi dışında hiç bir zaman sayı yada buluşma sıklığı ile ilgili kriterimiz olmadı.Her zaman için bir aile gibi buluştuğumuzda keyifle zaman geçirebilmek önemliydi bizim için.
Zaten 15-20 kişilik buluşmaları 2-3 günde bir bizde yapıyorduk.Opelim.net te yazmadan.Çünki arkadaş buluşması olarak nitelendiriyorduk.O yüzden sitede buluşma sayısına yada sıklığına göre kimsenin birşeyleri değer alacağını sanmıyorum.O yüzden ne kimse gövdesini gösterip yorulsun ne de kimse kıstas almayacağı şeyleri boşuna görmek için yorulmasın.
Çünki bu site bu zamana kadar (siteden ayrılıp kendi sitelerini kuran arkadaşlarda dahil) kimseyi bu gözle görmedi.
Kaldı ki ben yeni arkadaşlarla herhangi bir Opelim.net buluşmasında tanışamadım ama tanıdıklarım ile selam sabahımı vardır herzaman.

Hiçkimseye önyargım olamaz.Herkesle de oturup bardak bardak çayımızı yudumlayarak herşeyi konuşabiliriz.

Sevgiler.

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neye gülüp neye gülemeyeceğimi kimseye sormam arkadasım bu da kımseyı ılgılendırmez. Altında neden arıyosanda o senin sorunun benımde kendıme gore bır nedenım vardır gulmusumdur. Burda gardıyan kesılen zıhnıyete tahamullum yok. Burda paylaşım için varsak bu da bir paylasımdır. Tartısmaya, polimiğe girip kimseyıde kırmak ıstemıyorum. Bu forumda da daha fazla kalmak istemiyorum. Yonetimdeki arkadaslarımdanda uyelıgımın iptalini istıyorum.
Bu mesajda kalın puntolar ile yazdığım yerden öncesindeki cümlelerde, üyenin atılmasına sevep bir yer gösterir misiniz rica etsem?

1-Kurallar herkese eşit uygulanıyor.Yönetimdekiler sözlerine o kadar çok dikkat ediyorlar ki,o kadar toleranslılar ki ve o kadar sabırlılar ki ben bile kendi kendime ve arkadaşlarım adına hayretler içinde kalıyorum.Kimse estirmiyor arkadaşım.Esmek nasıl olur sende çok iyi bilirsin,bende çok iyi biliyorum.Esmek klavye başında olmaz!! Görüşlerini dilediğin gibi yazıyorsun zaten,aksi bir durum olsaydı senin mesajlarını hiç kaale almaz bir tuşla silip çıkardık işin içinden..

2-Erdem üyelik iptalini maalesef mesajının başında değilde sonunda talep etmiş..Başta yazdıkları için banlandı! Banlanan üyeye üyelik iptali yapılamıyor..! Saygıdeğer bir nicke sahip olmak ona saygı duyup her istediğini yapabileceğimiz anlamına gelmez.Benim O'na yazdığım mesaj ve O'nun bana verdiği cevap 3-4 satır yukarıda ve herkes görüyor.

3-(tek bir kişi kimse?) opelim.net'te hiçbirzaman başkanlarda dahil tek kişinin ağzına bakılmadı,bakılmayacak..

4-Ankara ekibi demek opachi team demek değil! opachi team 5-10-20-30 kişi her neyse buluşabiliyorsa bunu kimse Ankara'nın en büyük buluşması olarak ilan etmesin.Geçmiş buluşmalara bakın yeter ;) Devamıda geliyor zaten.Ben mesajlarıma cevap yazmak adına açık kollayacağınıza çok sevdiğiniz Ankara grubu için daha somut birşeyler yapın lütfen.

5-Bana saygı duyma arkadaşım istemiyorum,ihtiyacımda yok.Saygı duymuyorsun diyede saygısızlık yapma lütfen,bendende saygı bekleme..

6-Sensei nickli arkadaşın bana yazdığı mesajı iyi okursan apaçi ne demek anlarsın..

Ben elimden geleni yapmaya çalıştım.Şimdi gruplaşma için daha iyi bir fırsatınız oldu.Buyurun gruplaşın!! Toplamaya çalıştım nelerle karşılaştım ama ben istediğim sonuca ulaştım.

Sanada kolay gelsin
1) Klavye başında birşey yapmaya çalışmıyorum. Buyrun. Yüzyüze de konuşmaya her dakika hazırım.

2) Erdem konusunda sorumu az yukarıda sordum. Cevabını "umarım" verirsin.

3) Tek kimseler; Ankara sorumlusu, İstanbul sorumlusu, şu sorumlusu, bu sorumlusu işte... Bir yerden sorumlu insanlar... Ama onların sorumlu olduğu üyeler değil!

4) Bakın, sürekli tekrar etmek zorunda kalıyorum. Ön yargılarınızı kaldırın. Allah aşkına kaldırın. Böyle olmaz! Ben, Opachi Team olarak birşey demiyorum. Bu grup, tamamen eğlence amaçlı, biribirini tanıyan ve aynı seviyedeki esprileri kaldırabilen insanlar için açıldı. Grup bile denemez. Sadece ortak esprileri paylaşan insanların konuşabileceği bir başlık olarak açıldı. Birçok insanın da hoşuna gitti. Bu başlık hakkında ettiğin tüm yorumlarda sadece bana değil, bu başlığı sürekli takip eden insanlara da saygısızlık yapmış oluyorsun. Şu ön yargılarınızı kaldırın. Benim kimseye bir tersliğim yok. Sadece haksız gördüğüm şeyleri yazıyorum, hepsi bu. Kimsenin mesajında açık aramıyorum. 3 Düşünüp, 1 yazıyorum. Sanırım saygılı, insanlara değer veren insan da böyle yapar. Madem mesajınız da baktığım zaman açık görüyorum, o zaman açık vermemeye dikkat et, ben de açık bulamayayım...

5) İstediğin gibi olsun, sana saygı duymuyorum. Senden de saygı beklemiyorum.

6) Mesajı defalarca okudum ve şimdi yine okudum ama anlamadım. Anlatmanı rica ediyorum(!)

Son olarak... Elinden gelen neydi ki yaptın, merak ettim doğrusu..? Ulaştığın amacını açık ve net olarak açıklar mısın?

-Ankara yani (Başkent) istanbul treninin lokomotifi olduğu sürece bu böyle gidecektir.(Opelim.net istanbul yöneticilerine ki eğer böle bi yönetim var ise...)
-Ankarada bir organize yapılacağı zaman istanbuldan izin alınılıyorsa ben buna opelim.net ailesi demem istanbul apaçileri derim.
-Ne üyeler gördük banlanamayan,ne üyeler gördük siteden atılan.(Peki bunun adı ne?)
-Biz ankara yönetimini istedik diye (istanbuldan değil tabi ki) apaçi oluyorsak kabulüz apaçiyiz ve bundan sonra da ankara apaçidir.
Bu mesajda, bu üyenin atılmasına sebep olan yeri veya yerleri, kırmızı ile işaretler misiniz? Sanırım bir üye olarak buna hakkım var ki ben de atılmamak için söylememem gerek şeyleri bileyim...

Peki yapın gövde gösterinizide görelim!! Size kim apaçi dedi,gösteririmisiniz?
ynsak Arkadaşımın gösterdiği yerde ne yazıyor?

Sana zaten cevap vermeme gerek yok!

5 senedir böyle saçma bir mesaj okumadım.Kabul göreceğin opel forumu belli zaten,kimsenin burada huzuru bozmasını izin vermeyeceğiz.
Huzur bozmak için yazmıyorum bunları. Sadece kafamdaki soru işaretlerini gidermek için yazıyorum.

Ankara'nın üyeleri sadece opachi team'den ibaret değil.Kemik kadroyu sende biliyorsun,yok sayılması ağır geliyor bize.Sayının tabiiki önemi yok,çok haklısın.. Biz burdan kalkıp oralara defalarca geldiysek opachi aşkına gelmedik sende çok iyi biliyorsun Serhan..Hatta benim kaç kere geldiğimi en iyi bilenlerden biride sensin.

Kimseye saygısızlık yapmıyorum,kimsede bana son 2 gündürki kadar saygısızlık yapmamıştı.Bir dolap çevrildiği belli zaten.Oyunlarada tahammülümüz yok..

Saygılar kardeşim ;)
Ankara'nın üyeleri Opachi Team değil tabikide. Hatta alakası bile yok Opachi Team ile. Ama neden böyle sizce? Neden Ankara ekibine gitmeyenler Opachi'lere geldiler? Bunu hiç sorguladınız mı? Ortaya birşey çıkıyorsa eğer durduk yere çıkmıyor elbette. Bunu neden hiç sorgulamıyorsunuz? Yok sayılan birşey yok. Ankara ekibinin organizasyonlarına gitmeme sebeplerimizi soruyorsan eğer onu da istersen açık açık, tek tek, madde madde yazayım. Ama gerekenlerin yapılacağına umudum yok işte...

Şı çevirilen dolap nedir, merak ettim. Çevirilen dolap içerisinde ben var mıyım? Varsam eğer bu dolabın neresindeyim? Şu oyun nedir? Aynı şekilde bir de onu anlat...

Tabi ki de abi Ankara'da ki üyeler opachi team'den de ibaret değil.Çekirdek kadrodanda ibaret değil...Kemik kadro her zaman var.Ve yeni gelen arkadaşlarla bu daha da güçlenebilir.Lakin yanlış anlaşılma var.Sanki opachi team'den olmayanların ve de yönetim tarafının bu takıma garezi olduğunu veya kıskandığını sanıyo gibiler.Bu benim kendi yorumum.Böyle sanmaya devam etmesinler.Telefon ettilerde gitmedik mi?Etselerdi gidip gitmeyeceğimizi görürlerdi.Gövde gösterisi ne demek?100 kişi toplayınca gövde gösterisi mi yapılacak.Bu siteye yazmayıpta Ankara'da oturan bir sürü insan var.Siz tanıyo musunuz bunları?Ben tanıyorum.Hafta da bir gün telefonlaşırız.Opel garaja gitmiyorum ama hepsi arkadaşım.Hepsini tanıyorum.Hafta da 3 4 kere 20 şer kişiyle toplanmakla kimse güçlü olduğunu sanmasın.İnsanın gücü neyin yanında olduğuyla değil. Ne olduğuyla ilgilidir.Fakat bazı konularda Hüseyin abinin yetersiz kaldığını görüyorum.Ve de onu anlıyorum.Hasta olduğundan kaynaklanmış bişey.Ama bu hasta olmadan önceki haliyle de aynı.Sonuçta bir sürü işi var.Buluşmalar aksadı....Açıkcası.Biraz da öz eleştiri yapmamız gerekir.Bu işi isteyerek ve de aksatmayacak şekilde yapılmasını bilecek birilerine ihtiyaç var.Yanlış anlaşılmasın Hüseyin abi'nin sevmeyerek yaptığını kastedmiyorum.Sadece işlerinden dolayı vakti olmadığından kaynaklı....Bu birileri ne opaçhi team'den olabilir artık ne de çekirdek kadrodan...Lider vasfinda olan kişi herkesle aynı yakınlıkta olması lazım ancak o zaman objektif kararlar alınabilir diye düşünüyorum...
Genel olarak yazdıklarında haklısın. Güçlü olmak derken hangi anlamda yazdın, onu anlamadım. Hüseyin Abi yetersiz kalabilir, her insanın başına gelebilir. Hepimiz her zaman müsait olmaya bilir, her zaman zamanımız olmayabilir. Bahsettiğim de bu zaten. Neden sadece Hüseyin Abi ayarlıyor herşeyi? Neden bu kadar küçük düşünüyoruz? Madem zaman ayıramıyorsun, devret gitsin abicim. Bu kadar basit değil mi sizce de?

Kime apaçi demişim? İnşallah sonu böyle olmaz dedim.
Yani?

yaw benim anlamadığım. forum kuralları açık ve net. yavuz abinin açtığı konu çok net anlaşılır bir durumdaydı. herkezin bildiği ama kimsenin yazmadığı şeyi yazdı ve gerekli kişiler gerekli şeyleride yazdı. yeni katılan arkadaşların kendi üstlerine çekmeleri gereksiz bence. sonuç olarak yine söylüyorum forum kuralları açık ve net bu kurallara uyabilen kişiler kalır kendilerine ağır veya uymak istemeyen kişi foruma dahil olmaz olur biter. yoksa buraya sayfalarca yazı yazmanın bence mantığı yok.
Yeni katılanların söz hakkı yok diyorsun yani? Yazı yazmadan monitöre bakarak mı düşüncelerimi aktaracağım?

opachiteam.net yakında kurulur :D:D:D
Opachi.Com olarak bir adresimiz var ve sadece domain olarak var. Ne zaman alındığına, kullanılıp kullanılmadığına bu işten anlayanlar baksınlar da bizi yanlış tanımasınlar. Şimdi Yeliz Hanım'ın söylediği de bir ön yargı değil mi?

Arkadaşlar ,
Yıllardan beri Ankara organizasyonu ve ardından ani değişiklikler nedeniyle editör olarak devam ediyorum.Ve Ankara'ya emeğimin geçmiş olduğunu düşünerek yazmak istedim.

Yönetimdeki hiçbir arkadaşıma yetki isteği felan gelmemiştir.Herşeyden önce biz böyle bir gruba önyargı ile yaklaşıyor olsa idik kurallara göre uygulamalar daha farklı olurdu.
BurgerKing buluşması olarak ilk buluşmadan sonra bu organizasyon aşamasının OpelimNet'te organizasyona yetkili kimseden habersiz ve en azından saygı adına bir telefon bile edilmeksizin düzenlendiğini gördük.
Bu şartlar altında düzenlenen bir buluşma da ne Opelim.net'in sorumluluğudur ne de Opelim.net buluşmasıdır.Ve buna rağmen yapıcı olalım diyerek düşündük, ve dedik ki : "madem öyle , güzel bir ortamınız var , eyvallah, çok güzel" .Burgerking başlığı açalım ve en azından hem konu toplu bir yerde olmuş olur , buluşurken elinizden geldiğince Hüseyin abi ye yada yönetime bilgi verirseniz etik olur dedik.Aynı başlık altında Burgerking buluşmalarının organize edilmesi, konuya ulaşmak isteyen arkadaşların erişim kolaylığı vs. vs. kolaylıklar olsun ve yapıcı olalım dedik.Oysa "Uyarılmasına rağmen bilgi verilmeksizin buluşmalar" yapıldığı için uyarı/ceza gibi uygulamalarda olabilirdi.
Akabinde buluşmalar devam ederken herkesin farklı gözlemler ortaya çıktı.Bu gözlemlere üyelerimizden gelen geri dönüşümlerde dahil.Ve incelendiğinde hakikaten bu başlık altındaki arkadaşlardan bazı isimler haricinde diğer arkadaşların 10 mesajından sadece 1-2 tanesi diğer konularda.
Yani site içerisine katılım yok, buluşmalarda bilgilendirme yok,
Sitede sorumlusu tarafından organize edilen Opelim.Net buluşmalarına katılım yok.
Bu durumda yine yapıcı olalım dedik.Ve hiçbir kuralcı harekette bulunmadık.Ama yine bunun akabinde Opachi adı ile bir başlık altında yapılanma hiçbir kimseye bilgi verilmeksizin oluştu.Sonrasında bir internet sitesi kuruldu ve ardından kısa bir süre sonra işte bu tartışmalar.

Arkadaşlar benim bu siteden kuruş menfaatim yada gelirim vs. olmamıştır.Manevi anlamda da aynı şekilde sitenin bana kattığı çevreden çok yeri gelmiş ben katmışımdır.
Yani demek istediğim sadece gönülden birşeyler yaptığım bir site.Ve tüm yöneticilerde aynı durum içerisinde.Ben herkesin şahsına - kişiliğine - arkadaşlığına saygı duyarım.
Kimseyle çekişmeli polemiklere girmeyi de doğru bulmuyorum.Opachi yada başka bir oluşum hiç farketmez.Kuralları içerisinde olup yıllardır sitenin profilinde yer alan iyiniyet çerçevesinde olan her oluşumu şahsım adına kabul ederim ve görüşümü de yönetime söylerim.

Ancak yukarıda yazdıklarım dahilinde yönetimin kuralları yanlı olarak uyguladığını düşünmek , böyle bir oluşumun karşısında bir duvar olduğunu düşünmek gerçekten beni üzdü.Çünki orta noktadan bakıldığı zaman bir çok zaman olumsuz kararlar uygulanabilecek iken böyle bir şeye asla başvurulmamıştır.
Bırakın da bende "ya Hüseyin abi yede bir haber verin.adam org sorumlusu ve hem site için hemde onun adına hoş olsun" deme hakkım olsun.Hangi siteye girip kimseye bilgi vermeden site adına buluşma organize edilebiliyor ki?

Buluşma yoğunluğuna geldiğimizde; Esprisi dışında hiç bir zaman sayı yada buluşma sıklığı ile ilgili kriterimiz olmadı.Her zaman için bir aile gibi buluştuğumuzda keyifle zaman geçirebilmek önemliydi bizim için.
Zaten 15-20 kişilik buluşmaları 2-3 günde bir bizde yapıyorduk.Opelim.net te yazmadan.Çünki arkadaş buluşması olarak nitelendiriyorduk.O yüzden sitede buluşma sayısına yada sıklığına göre kimsenin birşeyleri değer alacağını sanmıyorum.O yüzden ne kimse gövdesini gösterip yorulsun ne de kimse kıstas almayacağı şeyleri boşuna görmek için yorulmasın.
Çünki bu site bu zamana kadar (siteden ayrılıp kendi sitelerini kuran arkadaşlarda dahil) kimseyi bu gözle görmedi.
Kaldı ki ben yeni arkadaşlarla herhangi bir Opelim.net buluşmasında tanışamadım ama tanıdıklarım ile selam sabahımı vardır herzaman.

Hiçkimseye önyargım olamaz.Herkesle de oturup bardak bardak çayımızı yudumlayarak herşeyi konuşabiliriz.

Sevgiler.
Abi seninle çay içmek istiyorum. Sen bana anlat, ben de sana görüşlerimi sunayım. Düşüncelerinden, yazmandan belli, seninle konuşabilirim.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide ordaki bulusmada istanbuldanda gelenler olmus.......
sadece ankara diil lutfen...
ben ankara adina konusuyorum...

eger govde gosterisi yapmak gerekirse de yapariz..

apachi den yola cikarak espiri olsun diye opachi yaptik eglence amacli..
yoksa kimse bize apachi diyemez...
Ankarada seklimiz yeter....

Güç olayını bu yazıya yönelik yazdım.Gövde gösterisi güç demek değildir.Ankara'da şekil yaparak kimse güçlü olduğunu sanmasın.Bu cümlelere yazdım ;)Ben kimseye ön yargılı değilim.Bunuda bilin.Tekrar söylüyorum aradınızda gelmedik mi?

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güç olayını bu yazıya yönelik yazdım.Gövde gösterisi güç demek değildir.Ankara'da şekil yaparak kimse güçlü olduğunu sanmasın.Bu cümlelere yazdım ;)Ben kimseye ön yargılı değilim.Bunuda bilin.Tekrar söylüyorum aradınızda gelmedik mi?

1)Gelmek isteyen telefon numarasını bıraktı da aramadık mı?
2)Telefon numarasını verenlerden 1 tanesinden bile aramadığım oldu mu?
3)Madem bu başlığa son 3 gündür herkes gelmiş yazıyor da "Telefon numaranızı verin, gerisini bize bırakın" derken yazılanları görüp de neden numaranızı bırakmadınız?
4)Ben müneccim miyim?

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1)Gelmek isteyen telefon numarasını bıraktı da aramadık mı?
2)Telefon numarasını verenlerden 1 tanesinden bile aramadığım oldu mu?
3)Madem bu başlığa son 3 gündür herkes gelmiş yazıyor da "Telefon numaranızı verin, gerisini bize bırakın" derken yazılanları görüp de neden numaranızı bırakmadınız?
4)Ben müneccim miyim?

1-Sen müneccim değilsin....
2-Telefon numaram opachi team'den bi kaç arkadaşınızda var.
3-Yazılarıma bak en son ne zaman buraya yazmışım.Onu geçtim en son foruma ne zaman yazı yazmışım bi bak.Eğer eskisi kadar aktif olsaydım..Bunu zaten görür beni de şimdiye kadar tanımış olurdun...
4-Telefon numarasını bırakmayı geçtim.İçinizden bir arkadaşınıza 10 kere söylemedik mi?Bi daha buluşursanız beni de ara diye....

Ben kişisel yazmıyorum...Başlık opachi team'in başlığıysa madem bir bütünsünüz buraya onun için yazdım.Madem aranmıyoruz.Madem sorulmuyoruz..Üstelemenin bir anlamı olmadığını anlayarak buraya da telefon numarasını yazmadık...Oldu bitti.... ;);)

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-Sen müneccim değilsin....
2-Telefon numaram opachi team'den bi kaç arkadaşınızda var.
3-Yazılarıma bak en son ne zaman buraya yazmışım.Onu geçtim en son foruma ne zaman yazı yazmışım bi bak.Eğer eskisi kadar aktif olsaydım..Bunu zaten görür beni de şimdiye kadar tanımış olurdun...
4-Telefon numarasını bırakmayı geçtim.İçinizden bir arkadaşınıza 10 kere söylemedik mi?Bi daha buluşursanız beni de ara diye....

Ben kişisel yazmıyorum...Başlık opachi team'in başlığıysa madem bir bütünsünüz buraya onun için yazdım.Madem aranmıyoruz.Madem sorulmuyoruz..Üstelemenin bir anlamı olmadığını anlayarak buraya da telefon numarasını yazmadık...Oldu bitti.... ;);)

Ben seni tanımam... Sen de beni... Doğal olarak sen kimsin? Numaran kimde var bilmem... Tekrar sordurma bana "Ben müneccim miyim?" diye...

Uzun zamandır girmiyorsan, uzun zamandır oluşan konulara yorum yapmayacaksın o zaman...

Ben telefon numarası bırakın diye yazmışım kaç defa... İçimizden birine 10 defa söylemek yerine, telefon numaranı bıraksaydın bunlar olmazdı... Belki o içimizden söylediğin biri de sürekli gelemiyor..?