Opachi Team! Tüm Opachi'ler Burada!

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kurallar neden herkese aynı ölçüde uygulanmıyor peki? Neden biz bunun cezasını çekerken, yönetimdekiler sözlerine dikkat etmiyor! Estiriyor(!)
Ben sizden kimseyi tanımam. Sizinle de hiçbir sıkıntım yok, emin ol. Ama birşey varsa ortada ve ben bu sitenin üyesiysem dilediğim gibi görüşlerimi söylerim. Ama buna engel olunacaksa, bu farklı anlaşılıp mualefetlik olarak algılanılacaksa ben de çıkıp gideyim. Durmamın [nokta] kadar değeri yoktur!

Erdem üyeliğinin iptalini istemiş. Neden "Banlanan Kullanıcı" olarak yazılmış rütbesinde. "Üyelik İptali" diye bir rütbe yok mu? Yoksa neden yok? Banlanmak ne demek? Kendi kendini banlamak diye birşey var da ben mi bilmiyorum?

Tekrar söylüyorum. Madem Ankara ekibi bu kadar iyi de neden yeniliklere açık değil. Tek bir kişinin ağzına bakılıyor?

O başlıkta Opachi yok diye mi olay? Ne yani, ben şimdi yeni üyeyim ama oradakiler eski üyeler ve eski organizasyonda varlar diye benim bu sitede varolmam önemsiz birşey mi? O zaman yeni üyeler çıksın gitsin. Ne işi varki burada? İlla server'ın resetlenmesini ve üye numaram olarak ilk 20 üye numarasına mı sahip olmam gerek?

Opelim.Net'in Opachi isimli bir takıma ihtiyacı olup olmadığı değil önemli olan. Önemli olan sen bana ve bu başlığa yazanlara bu cümleyi kurarak saygı duymuyorsan ben de sana şu dakika itibari ile zerre kadar saygı duymam(!) Kralı gelse de beni ikna edemez.

Apaçi nedir? Saçmalamanın son noktası... Bu başlığa apaçi diyorsan veya apaçi olacağını düşünüyorsan bence hayatta kendine kattığın her neyin varsa bir daha düşün...

Kolay ve mantıklı gele... :)

Saygılar...

1-Kurallar herkese eşit uygulanıyor.Yönetimdekiler sözlerine o kadar çok dikkat ediyorlar ki,o kadar toleranslılar ki ve o kadar sabırlılar ki ben bile kendi kendime ve arkadaşlarım adına hayretler içinde kalıyorum.Kimse estirmiyor arkadaşım.Esmek nasıl olur sende çok iyi bilirsin,bende çok iyi biliyorum.Esmek klavye başında olmaz!! Görüşlerini dilediğin gibi yazıyorsun zaten,aksi bir durum olsaydı senin mesajlarını hiç kaale almaz bir tuşla silip çıkardık işin içinden..

2-Erdem üyelik iptalini maalesef mesajının başında değilde sonunda talep etmiş..Başta yazdıkları için banlandı! Banlanan üyeye üyelik iptali yapılamıyor..! Saygıdeğer bir nicke sahip olmak ona saygı duyup her istediğini yapabileceğimiz anlamına gelmez.Benim O'na yazdığım mesaj ve O'nun bana verdiği cevap 3-4 satır yukarıda ve herkes görüyor.

3-(tek bir kişi kimse?) opelim.net'te hiçbirzaman başkanlarda dahil tek kişinin ağzına bakılmadı,bakılmayacak..

4-Ankara ekibi demek opachi team demek değil! opachi team 5-10-20-30 kişi her neyse buluşabiliyorsa bunu kimse Ankara'nın en büyük buluşması olarak ilan etmesin.Geçmiş buluşmalara bakın yeter ;) Devamıda geliyor zaten.Ben mesajlarıma cevap yazmak adına açık kollayacağınıza çok sevdiğiniz Ankara grubu için daha somut birşeyler yapın lütfen.

5-Bana saygı duyma arkadaşım istemiyorum,ihtiyacımda yok.Saygı duymuyorsun diyede saygısızlık yapma lütfen,bendende saygı bekleme..

6-Sensei nickli arkadaşın bana yazdığı mesajı iyi okursan apaçi ne demek anlarsın..

Ben elimden geleni yapmaya çalıştım.Şimdi gruplaşma için daha iyi bir fırsatınız oldu.Buyurun gruplaşın!! Toplamaya çalıştım nelerle karşılaştım ama ben istediğim sonuca ulaştım.

Sanada kolay gelsin

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
iyide ordaki bulusmada istanbuldanda gelenler olmus.......
sadece ankara diil lutfen...
ben ankara adina konusuyorum...

eger govde gosterisi yapmak gerekirse de yapariz..

apachi den yola cikarak espiri olsun diye opachi yaptik eglence amacli..
yoksa kimse bize apachi diyemez...
Ankarada seklimiz yeter....

senator197

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Ankara yani (Başkent) istanbul treninin lokomotifi olduğu sürece bu böyle gidecektir.(Opelim.net istanbul yöneticilerine ki eğer böle bi yönetim var ise...)
-Ankarada bir organize yapılacağı zaman istanbuldan izin alınılıyorsa ben buna opelim.net ailesi demem istanbul apaçileri derim.
-Ne üyeler gördük banlanamayan,ne üyeler gördük siteden atılan.(Peki bunun adı ne?)
-Biz ankara yönetimini istedik diye (istanbuldan değil tabi ki) apaçi oluyorsak kabulüz apaçiyiz ve bundan sonra da ankara apaçidir.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opachi team zaten yeni kuruldu. opachi team kurulmadan once istanbuldan gelenlerle yapilan bulusmalarin fotolarini koymak cok anlamsiz geldi bana. 2007 tarihinden foto yerine 2009 iftar organizasyonundan bi foto koyarsa arkadas orda kac tane opachi oldugunu gosteririm!!!

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim anlamadığım kalabalık olunca ne oluyor?Az olunca ne oluyor?Kim kime ne amaçla gövde gösterisi yapıyor?ÖNEMLİ OLAN eğlenebilmek...2 kişiyle de eğlenebilirsin...Ama 100 kişiyle eğlenmeyedebilirsin...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide ordaki bulusmada istanbuldanda gelenler olmus.......
sadece ankara diil lutfen...
ben ankara adina konusuyorum...

eger govde gosterisi yapmak gerekirse de yapariz..

apachi den yola cikarak espiri olsun diye opachi yaptik eglence amacli..
yoksa kimse bize apachi diyemez...
Ankarada seklimiz yeter....

Peki yapın gövde gösterinizide görelim!! Size kim apaçi dedi,gösteririmisiniz?

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Ankara yani (Başkent) istanbul treninin lokomotifi olduğu sürece bu böyle gidecektir.(Opelim.net istanbul yöneticilerine ki eğer böle bi yönetim var ise...)
-Ankarada bir organize yapılacağı zaman istanbuldan izin alınılıyorsa ben buna opelim.net ailesi demem istanbul apaçileri derim.
-Ne üyeler gördük banlanamayan,ne üyeler gördük siteden atılan.(Peki bunun adı ne?)
-Biz ankara yönetimini istedik diye (istanbuldan değil tabi ki) apaçi oluyorsak kabulüz apaçiyiz ve bundan sonra da ankara apaçidir.

Sana zaten cevap vermeme gerek yok!

5 senedir böyle saçma bir mesaj okumadım.Kabul göreceğin opel forumu belli zaten,kimsenin burada huzuru bozmasını izin vermeyeceğiz.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim anlamadığım kalabalık olunca ne oluyor?Az olunca ne oluyor?Kim kime ne amaçla gövde gösterisi yapıyor?ÖNEMLİ OLAN eğlenebilmek...2 kişiyle de eğlenebilirsin...Ama 100 kişiyle eğlenmeyedebilirsin...

Ankara'nın üyeleri sadece opachi team'den ibaret değil.Kemik kadroyu sende biliyorsun,yok sayılması ağır geliyor bize.Sayının tabiiki önemi yok,çok haklısın.. Biz burdan kalkıp oralara defalarca geldiysek opachi aşkına gelmedik sende çok iyi biliyorsun Serhan..Hatta benim kaç kere geldiğimi en iyi bilenlerden biride sensin.

Kimseye saygısızlık yapmıyorum,kimsede bana son 2 gündürki kadar saygısızlık yapmamıştı.Bir dolap çevrildiği belli zaten.Oyunlarada tahammülümüz yok..

Saygılar kardeşim ;)

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'nın üyeleri sadece opachi team'den ibaret değil.Kemik kadroyu sende biliyorsun,yok sayılması ağır geliyor bize.Sayının tabiiki önemi yok,çok haklısın.. Biz burdan kalkıp oralara defalarca geldiysek opachi aşkına gelmedik sende çok iyi biliyorsun Serhan..Hatta benim kaç kere geldiğimi en iyi bilenlerden biride sensin.

Kimseye saygısızlık yapmıyorum,kimsede bana son 2 gündürki kadar saygısızlık yapmamıştı.Bir dolap çevrildiği belli zaten.Oyunlarada tahammülümüz yok..

Saygılar kardeşim ;)

Tabi ki de abi Ankara'da ki üyeler opachi team'den de ibaret değil.Çekirdek kadrodanda ibaret değil...Kemik kadro her zaman var.Ve yeni gelen arkadaşlarla bu daha da güçlenebilir.Lakin yanlış anlaşılma var.Sanki opachi team'den olmayanların ve de yönetim tarafının bu takıma garezi olduğunu veya kıskandığını sanıyo gibiler.Bu benim kendi yorumum.Böyle sanmaya devam etmesinler.Telefon ettilerde gitmedik mi?Etselerdi gidip gitmeyeceğimizi görürlerdi.Gövde gösterisi ne demek?100 kişi toplayınca gövde gösterisi mi yapılacak.Bu siteye yazmayıpta Ankara'da oturan bir sürü insan var.Siz tanıyo musunuz bunları?Ben tanıyorum.Hafta da bir gün telefonlaşırız.Opel garaja gitmiyorum ama hepsi arkadaşım.Hepsini tanıyorum.Hafta da 3 4 kere 20 şer kişiyle toplanmakla kimse güçlü olduğunu sanmasın.İnsanın gücü neyin yanında olduğuyla değil. Ne olduğuyla ilgilidir.Fakat bazı konularda Hüseyin abinin yetersiz kaldığını görüyorum.Ve de onu anlıyorum.Hasta olduğundan kaynaklanmış bişey.Ama bu hasta olmadan önceki haliyle de aynı.Sonuçta bir sürü işi var.Buluşmalar aksadı....Açıkcası.Biraz da öz eleştiri yapmamız gerekir.Bu işi isteyerek ve de aksatmayacak şekilde yapılmasını bilecek birilerine ihtiyaç var.Yanlış anlaşılmasın Hüseyin abi'nin sevmeyerek yaptığını kastedmiyorum.Sadece işlerinden dolayı vakti olmadığından kaynaklı....Bu birileri ne opaçhi team'den olabilir artık ne de çekirdek kadrodan...Lider vasfinda olan kişi herkesle aynı yakınlıkta olması lazım ancak o zaman objektif kararlar alınabilir diye düşünüyorum...

Son düzenleme: