Önerilerinizi bekliyorum

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bizim 1.6 sedan edition araçım var.Biraz uygulama yapmak istiyorum neler yapabilirim ne dersiniz ve fiyatları nasıldır??

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Önerilerinizi bekliyorum

vites altı led..ben kendim yaptım 10 tl (dışarda 50-100 tl)

boya koruma...yaptırılan yerler göre fiyatı değişiyor

park sensörü... 150-200 tl

krom cam çıtası ... 250 tl

opc jant....800-850 tl

çift egzos 300-400 tl

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Size şunu yap bunu yapmak demek aslında çok kolay , önemli olan sizi aracınızı nasıl görmek istediğiniz önemli.
Modifiye bildiğiniz gibi görselliktir .Bakış açısına göre değişir. ֖ncelikle size tavsiyem Google amcaya ASTRA J SEDAN MODİYE
yazıp görsellerdeki araçlardan hoşunuza giden modifiyeleri belirleyin ondan sonra fiyat araştırmaya girin .
Yapacağınız değişikler aracınıza bir bütünlük sağlamasına dikkat edin Araca bir işlem yapmak çok kolay önemli olan bir sonraki adımın
önceden belirli olması gerekir
. onun için yapacağınız işlemleri kafanızda belirleyin
Kendimden örnek verirsem  benim aracım beyaz buna yakışacak araçla renk kombinasyonu yapmaya çalıştım.
1 sırada  önlip yan karlık arka difizör jant modellerini beyendim ön lip ve arka çiftcıkışlı difizörü  yan maşpiyerin ortasındaki boşluğuda piyona black yaptırdım jantlarımda siyah olucandan bir bütünlük sağlıyor ilerdede tavana piyona black kaplatınca tam olacak
2 sırada kapı kolları ,ayna altı ledi ,ledli kapı eşiği ön arka iç kapı kolları ledi ayak aydınlatması iç aydınlatmaların lede cevirmeye karar verdim bunların bazıları için araç içinde  tesisat yapılacaktı bu yüzden iç kapı döşemeleri söküleceğinden cam filminide yaptırdım kapılar bir kez sökülmüş oldu.
3 arka difizörü çift cıkışlı olduğundan çift çıkışlı egsoz taktırdım.
İnşallah birazda olsun yardımcı olmuşumdur . ;)

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Saolun tesekkürler vites altı led benimde çok istedigim birsey

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nihat link' Alıntı:
Size şunu yap bunu yapmak demek aslında çok kolay , önemli olan sizi aracınızı nasıl görmek istediğiniz önemli.
Modifiye bildiğiniz gibi görselliktir .Bakış açısına göre değişir. ֖ncelikle size tavsiyem Google amcaya ASTRA J SEDAN MODİYE
yazıp görsellerdeki araçlardan hoşunuza giden modifiyeleri belirleyin ondan sonra fiyat araştırmaya girin .
Yapacağınız değişikler aracınıza bir bütünlük sağlamasına dikkat edin Araca bir işlem yapmak çok kolay önemli olan bir sonraki adımın
önceden belirli olması gerekir
. onun için yapacağınız işlemleri kafanızda belirleyin
Kendimden örnek verirsem  benim aracım beyaz buna yakışacak araçla renk kombinasyonu yapmaya çalıştım.
1 sırada  önlip yan karlık arka difizör jant modellerini beyendim ön lip ve arka çiftcıkışlı difizörü  yan maşpiyerin ortasındaki boşluğuda piyona black yaptırdım jantlarımda siyah olucandan bir bütünlük sağlıyor ilerdede tavana piyona black kaplatınca tam olacak
2 sırada kapı kolları ,ayna altı ledi ,ledli kapı eşiği ön arka iç kapı kolları ledi ayak aydınlatması iç aydınlatmaların lede cevirmeye karar verdim bunların bazıları için araç içinde  tesisat yapılacaktı bu yüzden iç kapı döşemeleri söküleceğinden cam filminide yaptırdım kapılar bir kez sökülmüş oldu.
3 arka difizörü çift cıkışlı olduğundan çift çıkışlı egsoz taktırdım.
İnşallah birazda olsun yardımcı olmuşumdur . ;)

Nihat bey fotoğraf paylaştınız mı hiç? Anlattıklarınıza göre çok şık olmuş. Merak ettim açıkcası.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kerim12can link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bizim 1.6 sedan edition araçım var.Biraz uygulama yapmak istiyorum neler yapabilirim ne dersiniz ve fiyatları nasıldır??
Çok göreceli bir kavram bu zevk işi

Bence olmazsa olmazınız
kapı kolu led
vites altı led ve arka kapı hoparlör olmalı... Gerisi bütçenize göre değişir ama bu yazdıklarım şart gibi :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Çok göreceli bir kavram bu zevk işi

Bence olmazsa olmazınız
kapı kolu led
vites altı led ve arka kapı hoparlör olmalı... Gerisi bütçenize göre değişir ama bu yazdıklarım şart gibi :)

Sn. adRe J bu konuda uzmandır :))

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Sn. adRe J bu konuda uzmandır :))
Estağfirullah sitede arkadaşlarımızdan gördüğümüz kadarı ile :) Çok maliyetli modifikasyondan önce bence bunlar olmalı :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir soru da ben sorayım :)

kapı kollarını krom kaplatmak istesek kaç kayme isterler :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et