Odak Opel'den Selamlar

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Odak Opel'den Selamlar

welllcommee Sorular ve danışmanlık için özel pm veyahut iletişim sağlıyabilceğimiz bir yol var mı ?

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee

fajarta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cagri bey hos geldiniz isim vermeden bir kac soru sormak istiyorum cunku burdaki servis beni opelden soguttu artik 1 . Olarak aracimin sustali anahtari bozuldu bunun garantiden talep edilip bana ulasmasi 15 gunden fazla surermi ?? 2 . Olarak aracim hafif bozuk yollarda on taraftan laki loku ses getiriyor test etmisler normalmis on tarafta kaliper iyilestirmesi gibi bir sey yokmus internette yazilanlara inanmamamiliymisiz :) 3. Arac 30000 bakimindan ciktiktan sonra silecek suyu uyarisini devamli vermekte su olsa dahi neden olabilir?? 4. On emniyet kemerlerlerinin oldugu bolgede soguk asfaltta gur gir gur tarzi sesler geliyor bu sekilde size sikayet ulastimi ulastiysa cozumu nedir?? 5. Dorduncu maddede bahsettigim ses birde sag on direkten ( on camla birlikte kaportaya inen) gene rahatsiz edici bir ses bunuda tespit edememisler not olarak servisin ciddiyetini anlamaniz acisindan  4 kez arka tekerden balata surtmesi sonucu cik cik sesi geliyor diye gittim balata ve disklere kadar degisti ses gene devam etti en son okadar bunalmisim ki ozel servise gittim adam demezmi ses abi onden geliyor diskler yamulmus diye kendi cebimden 700 tl vererek degistirdimde kurtuldum ... Yukardaki konular hakkinda aydinlatirsaniz da sevinirim

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

hoşgeldin çağrı cumartesi tanışmıştık odakta :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

welllcommee