OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

• Kullanılan toplam oy
    159
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bakarken görüntüye baktım açıkçası ve arabalar her ne kadar farklı olsada fotoğraf kalite farkı var:) calibrayı bende severim ama bu fotoğraflarda bence pek estetik görülmemiş:( oyumu 1 numaralı corsa ya vermiştim fakat bugün eklenen opc corsa çok şık duruyor açıkçası,onada vermek isterdim:Darabayı göstermek,sergilemek ayrı bi maharet bence bu yüzden arabanın gücünden çok estetik olup olmadıklarına baktım:rolleyes: tabi bu benim kişisel görüşüm ama nolursa olsun hepsi opel hepsini seviyoruz :D

@dipnot: şu calibra ile fotoğraf çekimi yapmayı çok isterdim :D

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
ben opc ye verdim calibra güzel olabilir ama fotoğraflar çok önemli,estetik değil bence ... calibraya tabiki daha çok zaman ayrılmıştır belli miktar paralar dökülmüştür ama opc !...

berataktepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efsane burdayken digerlerinin benim gozumde pek sansi yok..az olan her zaman daha kiymetlidir.. opc-calibra tartismasi icinde fotograflarda opc oldukca basarili is cikarmis olsada hala yollarda gorulunce insanlarin donup tekrar tekrar hayranlikla baktigi bi calibra turboyla boy olcusemez benim sahsi gorusum :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efsane burdayken digerlerinin benim gozumde pek sansi yok..az olan her zaman daha kiymetlidir.. opc-calibra tartismasi icinde fotograflarda opc oldukca basarili is cikarmis olsada hala yollarda gorulunce insanlarin donup tekrar tekrar hayranlikla baktigi bi calibra turboyla boy olcusemez benim sahsi gorusum :D
yok canım abartıyorsun :D calibra da neymiş her gören 10 kişiden sadece 9 u bakar :kop:
bu arada aracının cok cafcaflı oldugunu ıddıa edene benım calıbrayı bir haftalığına kullanması için veririm ne demekistediğimizi anca ozaman anlar :D

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opc geç gelmeseydi keşke..:)

berataktepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok canım abartıyorsun :D calibra da neymiş her gören 10 kişiden sadece 9 u bakar :kop:
bu arada aracının cok cafcaflı oldugunu ıddıa edene benım calıbrayı bir haftalığına kullanması için veririm ne demekistediğimizi anca ozaman anlar :D

abi gunumuzde Turkiye yollarinda ayni anda 2 calibrayi birlikte gormek 2 ferrariyi birlikte gormekten daha zor :D musade et baksin millet :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi gunumuzde Turkiye yollarinda ayni anda 2 calibrayi birlikte gormek 2 ferrariyi birlikte gormekten daha zor :D musade et baksin millet :D
niye biz burada ümranıyede gazlıyoruz 4 calı peşpeşe kımsenın umrunda olmuyor :D neyse her arac sahıbıne guzel yaptığımız yorumlar sadece samımıyetımıze güvenden aramızda yabancı olmadığından genıs genıs yazıyoruz
kımse yanlıs anlamasın herkesın kendısıne de aracına ve zevkıne de saygılıyız ...
mısal gecen draglara gıttık ızmıre sadece 2 favorı arac vardı gorsel olarak izleyicilerin gönlünde taht kuran ıkısı de kadet gsı biri Berk'ın aracı biri Hakan abinin aracı bazı araclar vardır mühendislikten özeldir biz bunu anlatmaya calıstık manta, calibra,kadett,astra gsi şimdilik opelin efsaneleribunlar diğerleri15-20 sene sırasını beklesın belkı onların da bu kadar fanı olur zamanla :D

berataktepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye biz burada ümranıyede gazlıyoruz 4 calı peşpeşe kımsenın umrunda olmuyor :D neyse her arac sahıbıne guzel yaptığımız yorumlar sadece samımıyetımıze güvenden aramızda yabancı olmadığından genıs genıs yazıyoruz
kımse yanlıs anlamasın herkesın kendısıne de aracına ve zevkıne de saygılıyız ...
mısal gecen draglara gıttık ızmıre sadece 2 favorı arac vardı gorsel olarak izleyicilerin gönlünde taht kuran ıkısı de kadet gsı biri Berk'ın aracı biri Hakan abinin aracı bazı araclar vardır mühendislikten özeldir biz bunu anlatmaya calıstık manta, calibra,kadett,astra gsi şimdilik opelin efsaneleribunlar diğerleri15-20 sene sırasını beklesın belkı onların da bu kadar fanı olur zamanla :D

:good::alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...