OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

• Kullanılan toplam oy
    159
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama anlamadığım 190 bg. opc ankete sokulmuyor 300 bg. aracım sokuluyor sonra da opc bir gömlek ilerde olurdu deniliyor.1994 model bir calibra turbo çalışan 4x4 ü ile, 6 ileri getrag şanzumanı ile hala 300 beygirlerde dolaşabiliyorsa bunun tartışılması bile yanlış.eğer mümkünse aracıma yapılan bu haksız değerlendirmeyi sonlandırmak için anketten beni çıkarırsanız sevinirim.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız, zamanında tecrübe edindik o yüzden bu ankete koymak istemedim,

aynı şekilde katılıyorum, bi üstünlüğü yok benim için de, ancak çoğunluk o yönde düşünmüyor, daha önce bu durumu yaşadık,
anladım ama cogunluk yanlıs dusunuyor demek kı opelın tarıhınde daha ıyısını uretemedıgı bır otomobıle mok atmak kımsenın harcı degıl bence neyse calıbra fanatıklıgı yapmayayım

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
calibra yıllar öncesinin arabası.. seven var sevmeyen var, buna karışmam tabi,

burada kıstas fabrika çıkışı motor gücü de değil,
yapılan emek/görsel uyum/modifiye (motor + body )

bana göre bu ankette açık ara bir üstünlüğü yok calibranızın,

OPC de dediğm gibi bence bir üstünlüğü yok ancak gerek yeni model gerek ise görünümü olsun forumda çoğunluk tarafından albeniye dayanamıyor,
benim kriterlerime göre bu ankette olmaması gerekir diye düşündüm...

anketi bu şekilde açtık, bu şekilde devam etsin

katılım da kısıtlı olduğu için model bazında anket açmak oldukça zor

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OPC de dediğm gibi bence bir üstünlüğü yok ancak gerek yeni model gerek ise görünümü olsun forumda çoğunluk tarafından albeniye dayanamıyor,

sen nasıl çoğunluk adına konuşabiliyorsun umut sana bu hakkı kim veriyor açıklarmısın?

corsa' da ne kadar opc olsada B segmenti bi araç seven var sevmeyen var dese birisi ne cevap verebilceksin? bir yönetici olarak böyle gereksiz tartışmalara girmen ne kadar boş..

corsa opc ile calibra kavgası çıkmasın calibra corsa opc'den gömlek gömlek üstte bir araç ;)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok yanlış değerlendirmeler bence. Madem böyle peşin hükümlerimiz var hiç anket açmayalım. Benim gözümde 4x4 Calibra Turbo, Corsa OPC den üstündür, ne olacak şimdi ?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yanlış değerlendirmeler bence. Madem böyle peşin hükümlerimiz var hiç anket açmayalım. Benim gözümde 4x4 Calibra Turbo, Corsa OPC den üstündür, ne olacak şimdi ?

:good::good::good::good:Doğru madem anket açan yöneticinin hükümleri doğrultusunda oy verecekse arkadaşlar yani corsa opc ankete umut bey'in görüşleriyle alınmayıp calibra alınıyorsa.. O zaman astra ve corsa sahibi arkadaşlara haksızlık yapılıyor demektir diye düşünürüm..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse gençler Umut öyle demek istememiştir yanlış anlaşılma olmuştur, birkaç not da ben ekleyeyim calibraya body kit olmaz zaten body kit yapan calibradan anlamıyordur,bu ankete calibranın katılması da mantıksız zaten calibrayı corsa ile ne kıyaslarım ne kıyaslamalarına izin veririm :D bu işler para işi değil zamanının 10-15 sene öncesi normlarında dizayn edilmiş calibraya, corsa opc nın yanında vasat diyen otomobil tarihine hakaret etmiş sayılır zaten ....bence Umut bunu yapmaz en azından tasarımcı işten anlayan biri olarak...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse gençler Umut öyle demek istememiştir yanlış anlaşılma olmuştur, birkaç not da ben ekleyeyim calibraya body kit olmaz zaten body kit yapan calibradan anlamıyordur,bu ankete calibranın katılması da mantıksız zaten calibrayı corsa ile ne kıyaslarım ne kıyaslamalarına izin veririm :D bu işler para işi değil zamanının 10-15 sene öncesi normlarında dizayn edilmiş calibraya, corsa opc nın yanında vasat diyen otomobil tarihine hakaret etmiş sayılır zaten ....bence Umut bunu yapmaz en azından tasarımcı işten anlayan biri olarak...

bu işler tamamen para işi abi.. parası olmayan calibra'ya binemez.. o calibraya geçmişinden beri harcananları bire bir görüyorum ben.. bunu zaten senden iyi bilen olmaz.. bir tane corsa opc alır o calibra geçmişini incelersen..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işler tamamen para işi abi.. parası olmayan calibra'ya binemez.. o calibraya geçmişinden beri harcananları bire bir görüyorum ben.. bunu zaten senden iyi bilen olmaz.. bir tane corsa opc alır o calibra geçmişini incelersen..
sen benı yanlıs anlamıssın sanırım benım kıcı kırık calıbram bile bana 28000 tl yı gectı ben o manada soylemedım her parası olan yenı model arac alıp tarihte yer etmıs bır calıbraya,mantaya laf edemez manasında dedım :D

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayın otomobili anketine (model bazında yapılamıyorsa) tüm otomobiller katılabilmelidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...