OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

• Kullanılan toplam oy
    159
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayın otomobili anketine (model bazında yapılamıyorsa) tüm otomobiller katılabilmelidir.
sorun orada zaten model bazında yapılmalı öyle olsa gökhanın calibranın katıldığı yarışmada benim ne işim olurdu her araç kendi sınıfında kıyaslanmalı yoksa ben şahsen insignia turboyla dahi calibrayı kıyaslamam

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar birincisi, bu bir anket, yarışma değil, sonucunda ödül yok, eğlence ilk maksat...
2nci olarak ne calibra yı kötüledim ne de OPC yi övüp dağlara çıkardım...

daha önce açılan anketlerde gördüğümüz kadarıyla genel olarak OPC nin albenisi yüzünden alındığı gibi duran bir OPC bidolu modifiyeli aracı geride bırakabiliyordu... bunun sebebiyle birbirine daha yakın kıyaslama yapılabilecek olarak düşündüğüm tarzdaki araçları ankete ekledim...
burada tarzdan kasıt oylamadaki düşünce... calibra corsa d arasındaki farkı emin olup çoğu kişiden iyi biliyorum... bu işin içindeyim sonuçta... ama demek istediğimi ifade etmek zor oluyor malesef,

katılım bol olduğu zamanlarda sadece corsa C ler ya da astra H lar şeklinde anket açıldı, ancak eldeki katılım ile yapılabilecek uygun anketi değerlendirip bu şekilde açılmasını uygun buldum...
calibra severler, buraya OPC eklenseydi de bizim için farketmezdi biz yine calibraya oy verirdik diyeceklerdir tabiki, ama siteyi genel olarak değerlendirince boş bir OPC bile emin olun burada bütün oyları toplayacaktı... daha zevkli olması açısından OPC yi bir sonraki ay için bıraktım...

aynı düşüncede olmayanlarınız elbette vardır...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ama anlamadığım 190 bg. opc ankete sokulmuyor 300 bg. aracım sokuluyor sonra da opc bir gömlek ilerde olurdu deniliyor.1994 model bir calibra turbo çalışan 4x4 ü ile, 6 ileri getrag şanzumanı ile hala 300 beygirlerde dolaşabiliyorsa bunun tartışılması bile yanlış.eğer mümkünse aracıma yapılan bu haksız değerlendirmeyi sonlandırmak için anketten beni çıkarırsanız sevinirim.

anketten çıkarılmak istemenizin sebebi OPC nin ankete alınmaması anlaşılan...

çoğu dönüş de her aracın katılması gerekliliği yönünde...

istekler üzerine ankete Ghent'i de dahil ediyorum.

buyrun devam edelim...

herkese başarılar..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ee o zaman ben ve diğer arkadaşlara hiç şans kalmıyor, bu haksızlık değil mi ?

Ne opc nede turbo Calibraya karşı gelemeyiz. :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam tartışmaya gerek yok,zaten adil olmadı geç girdim bende diyip polemik yaratmayayım şimdi :D
Sil sen beni umut . Ankete dahil olmak istemiyorum. Çünkü bu sefer de gıcıklığına oy vermeme olacak , opc başka kategoriye alınmak isteniyor diye.

Arakdaşlar anketi bence yanlış değerlendiriyor.
Burda motor gücü değil ki önemli olan bence. Fotoğraf çekim kalitesi , araç temizliği , araç görüntüsü , yapılan modlar , duruşu vs. vs. motor gücünden kime ne ki? Bu sebeplerden dolayı ben FK ya vermiştim oyumu.

Örneğin BOB ve opc olsaydı oyumu BOB'a verirdim,araç stock ama her türlü opcden güzel duruyor.

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam tartışmaya gerek yok,zaten adil olmadı geç girdim bende diyip polemik yaratmayayım şimdi :D
Sil sen beni umut . Ankete dahil olmak istemiyorum. Çünkü bu sefer de gıcıklığına oy vermeme olacak , opc başka kategoriye alınmak isteniyor diye.

Burda motor gücü değil ki önemli olan bence. Fotoğraf çekim kalitesi , araç temizliği , araç görüntüsü , yapılan modlar , duruşu vs. vs. motor gücünden kime ne ki? Bu sebeplerden dolayı ben FK ya vermiştim oyumu.

Örneğin BOB ve opc olsaydı oyumu BOB'a verirdim,araç stock ama her türlü opcden güzel duruyor.
kardeşim ne alakası var biz seni de tanıyoruz ne kadar efendi biri olduğunu da biliyoruz aracının da tanıyoruz sadece aynı kategorinin araçları değiller Umut da yanlış anlaşılmaya müsait bir yorum yapınca konu biraz kızıştı o kadar sana kim neden gıcıklık yapacak ki aracın güzel ama calibra kadar güzel değil :D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi olan kazansın diyelim :D Bakalım oylar ne yönde değişecek :)

Daha ayın başı ankette dün açılmış zaman çok yani :D:D

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu Calibradaki emek, görüntü, temizlik, yapılan mod, duruş vs.vs zaten opc den de diğer araçlardan da üstün, motor gücüne girmiyorum bile. Gayet iyi değerlendiriyor arkadaşlar merak etme sen ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de tamam ıtıraf edıyorum buraya ferrarı de gelse yıne calıbra guzel derım ne yapayım asıgım calibraya bır de farklı olmak guzeldir oyle her babayiğit yürütemez zaten calibrayı o yüzden kıyas kabul etmez diyoruz yoksa opc de güzel araç ama sıradan corsa işte ver parayı al periyodik bakıma sok iş tamam araba dediğinin kahrını çekeceksin ki tadı çıksın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...