OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

• Kullanılan toplam oy
    159
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence anketi komple kapatıp bastan acmanın faydası olur.

Sonradan ankete katılan zaten 1-0 yenık baslamıs oluyor bunuda göz önünde bulunduralım.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence anketi komple kapatıp bastan acmanın faydası olur.

Sonradan ankete katılan zaten 1-0 yenık baslamıs oluyor bunuda göz önünde bulunduralım.

Gerek yok ya tekrar katılırız bir gün ne olacak,amaç eğlence olsun... Bir daha opc ile hiçbir ankete katılmayacağım,zira her seferinde problem oluyor. Efsane calibra bu kadar sansasyon olmuyor nedense :p

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ankete standard arabayla katılmanın mantığı nedir acaba? üzerinde emek olan arabalar girmeli bence.

benim de 3-4 kalem emeğim olmasına rağmen girmem araba neredeyse fabrika.adam eksoz ucu yazmış girmiş.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bence katılım sınırlı diye birkaç modeli toplayıp burada anket açmak güzel olmamış...

A kasanın değerini kalibracıda bilir...Kalibrayı bilen bilir...:) Yani her modelin,özellikle klasikleşmiş ve kendine göre kitlesi olan araçları kendi sınıfında yarıştırmak daha uygun olurdu ....

Görüntü tabiki güzeldir ama aracı değiştirmez...
Yemişim fotoğraf kalitesini....Kalibram olsunda fotoları bulanık çıksın...:D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ankete standard arabayla katılmanın mantığı nedir acaba? üzerinde emek olan arabalar girmeli bence.

benim de 3-4 kalem emeğim olmasına rağmen girmem araba neredeyse fabrika.adam eksoz ucu yazmış girmiş.

Egzoz ucu cam filmi ile girdim ozaman sıtandart araç diye sokulmasaydı ankete,ben eğlence için katılmıştım.Beğenmezseniz oy vermezsiniz.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerek yok ya tekrar katılırız bir gün ne olacak,amaç eğlence olsun... Bir daha opc ile hiçbir ankete katılmayacağım,zira her seferinde problem oluyor. Efsane calibra bu kadar sansasyon olmuyor nedense :p
sakın opelın ve dünyadaki tüm coupeler içinde özel bir yeri olduğundan, seri üretimde rüzgar direnci en az olan mühendislik harikası olduğundan ve arka yapısı sayesinde sonrasındaki birçok coupeye ışık tuttuğundan ve dünyanın hemen hemen her ülkesinde clupleri ve binlerce hayranı olduğundan kısaca opel tarihinin en nadide ve su an sıfırının üretilse peynir ekmek gibi kapışılacak bir araç olduğundan olmasın 2013 calibra tanıtım videolarına bakarsan ne demek istediğimizi anlarsın davul gibi şişman bir aracın yanında bizim emektar dünya güzeli kalır zaten öyle olduğu da tescillenmiş opelin ilk calibra lansman videoları ve törenlerini izlersen ve binlerce kişinin aylarca sırada bekleyip tek tip kırmızı calibraları törenle aldığını izlersen bize yine hak verirsin aslında sizde de bizde de kabahat yok calibrayı üretimden kaldıranı tutup şeetmek lazım :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence katılım sınırlı diye birkaç modeli toplayıp burada anket açmak güzel olmamış...

A kasanın değerini kalibracıda bilir...Kalibrayı bilen bilir...:) Yani her modelin,özellikle klasikleşmiş ve kendine göre kitlesi olan araçları kendi sınıfında yarıştırmak daha uygun olurdu ....

Görüntü tabiki güzeldir ama aracı değiştirmez...
Yemişim fotoğraf kalitesini....Kalibram olsunda fotoları bulanık çıksın...:D
senin yorumun da gayet haklı ve mantıklı arabamın camurlu halını dahı corsayla mukayese etmem :D o zaman herkes aracının wallpaperini temsili eklesin de görelim hangi araç daha düzgünmüş kaldı ki beyaz calibranın resminde ne varmış onu da anlamadım Türkiyede ender 3 adet calibradan biri benim bildiğim yurt dısında da emsallaerine sıkıntı yaratacak temizlikte bu 3 calibra fotosu bulanık olsa ne olur değil mi ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw emre biz senle yanlış hatırlamıyorsam bir buluşmaya gitmiştik tekirdağ mı çorlu mu ne orada da aracını inceleyip beğenmiştik ve ben sana şu lafı dediğimi hatırlıyorum kardeşim iyi hoş da bu paraya nasıl kıydın da buna verdın :D az daha kasıp 350 z alsaydın dıye de esprı yapmıstık sımdı nıye kızıyorsun kı takılıyoruz sana, dediğim gibi aracın çok güzel kazasız belasız kullan kardeşim gözü olanın gözü cıksın ama ne demısler kuzguna yavrusu şahin görünürmüş bizimki de o hesap calibrayla kıyası olmaz senın aracının kusura bakma
BU DA SON YORUMUM OLSUN DAYAK YEMEDEN İLERLEYEYİM KONUDAN ...

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi dilekleri için herkese teşekkürler.polemiğe gerek yok zaten böyle olcağını bilseydim ankete girmezdim.her ne olursa olsun herkesin emeğe saygı göstermesi gerekir.önemli olan uğraş.uğraşta bedavaya olmuyor.bizde bilirdik şimdiye kadar calibralara harcanan parayla herhangi bir opc almayı.ama bizimkisi tutku.yoksa opc çok tatlı duruyor anketi alması yada almaması önemli değil.ama aşk zorluk ister, emek ister, sabır ister.biz bu arabalarda herşeyi yaşadık.sonuçta 15 yıllık arabalar.ama hala 300 bg.lik canavarlar.varsa daha iyisi çıkalım yola.bu anketten çıkacak sonuç kimsenin arabasını kötü yada iyi yapmaz.ben yine yollarda av peşinde olacağım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...