Ocağınıza Düştüm Dostlar

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abi en dogrusunu yapmissin silikon hem boyaya zarar vermez hem ölümüne tutar :) o parcaya para vermeye degmez hem cok para isterler diye dusunuyorum.silikonla yapistirdiktan sonra ustune kagit bant yapistirsaydin bari destek olsun salmasin geri

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir abi en dogrusunu yapmissin silikon hem boyaya zarar vermez hem ölümüne tutar :) o parcaya para vermeye degmez hem cok para isterler diye dusunuyorum.silikonla yapistirdiktan sonra ustune kagit bant yapistirsaydin bari destek olsun salmasin geri

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Silikon kullanmadım. Savaş abi İzmir'den gelir iken bu ürünü getirmiş. Baya sağlam bir ürün bu ürün. Bunu kullandım birde renk olarak siyah idi. Tam oldu.

attachment.php

Ekli dosyalar

• IMG_20150715_234538 (Small).jpg
    IMG_20150715_234538 (Small).jpg
    75.5 KB · Görüntüleme: 123

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Nadir bu malzeme de işe yaramazsa o zaman bir iki tane akıllı vida ile işi çözersin:maden:

opelastra077

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım bulursunuz yalnız sanayicilere fazla güvenmeyin. sizin bu paraçayı aradığınızı öncedne öğrenirlerse sıfır fiyatından pahalıya satmaya çalışabilirler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
umarım bulursunuz yalnız sanayicilere fazla güvenmeyin. sizin bu paraçayı aradığınızı öncedne öğrenirlerse sıfır fiyatından pahalıya satmaya çalışabilirler

Bir şekilde çözdüm ama şu bir gerçek çıkma parça satanların havasına diyecek yok. Adamlar sanki bana sıfır araç parçası çıkarıyorlar. Geçenler de bir söz yazmıştım...

Şaşarım zenginlerin haline bu yalan dünya da bolluk içinde yaşarlar ama öldüklerin de fakirler gibi hesap verirler....

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaliteli canım daha elimden çıkaramadım hehe eller sim siyah :D
Abi o parçanın sağında solunda gm parça no varsa epc den bulabilirsin. Büyük ihtimalle başka araçlarda da o parçayı kullanmışlardır

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi o parçanın sağında solunda gm parça no varsa epc den bulabilirsin. Büyük ihtimalle başka araçlarda da o parçayı kullanmışlardır

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Artuk bir şekilde kapadım kapakları ama gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Eğer o kıytırık plastik parça olmazsa arabanın tavan çıtalarını takma şansın mümkün değil kapak gibi ortada kala kalırsın. Firmalar ya bu parçaları üretecekler yada adam gibi başka şekilde tapacaklar bu kısımları....

Kocaman bir araç ve kıytırık bir plastik parça bulama...gel de işin içinden çık.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O küçücük parçanın yaptığı büyük hasar :(. Böylesine önemli parçaların bulunamaması çok kötü bir durum.
5k9Bld.jpg
[/url][/IMG]