O.V spor modu

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İmzamdaki 1.4 Corsa D 2011 O.Vites aracımda spor modu yok mu? Var da ben mi bulamadım.??
Ya da Kick Down yaparsak mı bu moda girebiliriz?

Vites topuzu üstünde klasik vites hareket ettirme butonundan başka düğme göremiyorum..
Vites tabanındaki vites işaretleri yanında Kar kalkış modu için düğmesi var.

Geçenlerde sattığım 2001 Astra G 2001 O.V. edition aracımda vardı. Çok kullanışlı ve faydalı olduğunu biliyorum.. Bilhassa araç sollarken bana daha çok güven veriyordu..

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gazdan ayağınızı çekip dip gaz yaptığınızda kickdown ile vites küçültme imkanınız var sadece, spor modu yok o şanzımanda.

hkoc4006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kickdown sürekli kullanamazsınız o anlık güce ihtiyaç olduğunu düşünerek 1 yada 2 vites küçülterek ivmelenmeye yarar çok sık kullanmayın derim spor modda ise [emoji2] uzun yolda zevki başka vites değiştirme devir aralığı yükselir ve araba[emoji48][emoji48][emoji48] dönüşür

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kickdown sürekli kullanamazsınız o anlık güce ihtiyaç olduğunu düşünerek 1 yada 2 vites küçülterek ivmelenmeye yarar çok sık kullanmayın derim spor modda ise [emoji2] uzun yolda zevki başka vites değiştirme devir aralığı yükselir ve araba[emoji48][emoji48][emoji48] dönüşür

Bravo, KickDown ile SporModun aynı şey olmadığını bilen varmış.

Alman ne hikmetse SporModdan vazgeçmiş.
Sorum o ki, tüm O.V. Corsa D lerde durum aynı mı? Yani SporMod yok mu?