o paraya keşke ''şunu'' alsaydım diyenler

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığıma pişman değilim ama satınca sattığıma pişman olacağım, orası kesin. Yerini 9.3 Aero ile doldurmaya çalışacağım ama olmayacak, biliyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saab güzel saab ı bmw ile mercedesle bile kıyaslamam çok iyi araba eyer bir arabaya yer uçağı tabiri konulucaksa o tabiri hak eden arabalardan biridir..zaten esasen de uçak firmasıdır bilmeyenlere dip not adamlar savaş uçağı üretiyorlar f16 gibi saab ın tek eksisi çok fazla rahat :) çok fazla güzel sessiz gidiyor :) araba sürüş zevkini adamın götürüyor sna pek yapıcak bir şey bırakmıyor :)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saab güzel saab ı bmw ile mercedesle bile kıyaslamam çok iyi araba eyer bir arabaya yer uçağı tabiri konulucaksa o tabiri hak eden arabalardan biridir..zaten esasen de uçak firmasıdır bilmeyenlere dip not adamlar savaş uçağı üretiyorlar f16 gibi saab ın tek eksisi çok fazla rahat :) çok fazla güzel sessiz gidiyor :) araba sürüş zevkini adamın götürüyor sna pek yapıcak bir şey bırakmıyor :)

Ben de onu diyorum, rahat batacak. :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak bunlar saab ın savaç uçakları.. saab ı pek kimse bilmez ama öyle boş firma değiller

Gripen_P_G_2002_6.jpg

Gripen_2.jpg

Saab gripen

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben gayet iyi biliyorum Saab'ı. Bana kalsa hiç düşünmeden Viggen alırdım da hem performanslı olsun hem de ailecek kullanalım istiyorum.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd aldıgımıza pişman olduk keske gt veya tdı paasat makyajlı kasa alsaydık diyoruzz bende keske komple spoyler bodyvkıt yaptırıcıgıma jant alsaymısım :):)

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımdan kesinlikle memnunum ve pişman değilim.kendime astra cosmo aradım ve bulabilecek en temiz cosmo yu buldum.2005 model 28000 km de aldım,şu an 32000 km de heryeri orjinallik kokuyor.derincede bir eşini daha görmedim.km ve orjinallikte.

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
Eşimde bende otomatik olsun 2005 den yüksek olsun ne olursa olsun diyorduk :D:D
daha sonra ötv olayı gittik pazarlık yaptık astra elegance hb kasa 16.1.6v ye herşey tamamdı araç geldi büyük bir yanlış yaptılar ve bizi kandırmaya çalışıp 2.400 tl ye yakın fark istediler sokakta toplasak parayı yine almazdık almadık :D corsa denk geldi dizel olmasıda cazipti hemen üzerine atladık :D mutluyuz :D:D:D:D

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
a3 yerine astra aldığım için pişmanım keşke a3 alaydım diyorum gerçi opelimdende memnumum ama benzini su gibi içiyor benzinliklerle kanka olmaktan bıktım artık