o paraya keşke ''şunu'' alsaydım diyenler

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende iyiki astra almışım diyorum.ama keşke insigia alsaydım dediğimde olur.

burak41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabayı almadan önce 2004 focus almıştım, bir takım aksilikler oldu onu geri verip 2001 astrayı aldım. doğrusu aklım kaldı focusta

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astranın dizellerinde çekiş problemi olduğu yazılıp çiziliyordu bi ara, opele kitlenmeden önce o yazılanları okusaydım belki başka marka dizel düşünürdüm ama, opele binip şöyle baktıktan sonra illaki opel dedim. bi de atıp duruyodu peder bey yok dizelin masrafı çok yok falan filan, şimdi kendi benzilli arabasına annemden ok alıp tüp attırmaya çalışıyo, annem de ben istemem öyle tüp müp tehlikelidir o deyip pedere izin çıkartmıyo:kop:. çok eğlenceli yavv

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben iyiki opel değilde vectra aldım diyorum çok da memnunum aklımda hiç bir arabada kalmadı.. arabam gayet lüks ve şu anki standart konfor ve lüks segmentte gayet dolu bir donanımı var hatta segmentinin üstündeki araçlarla bile konfor ve lüks de yarışır onların yarı fiyatına olmasına rağmen iyiki vectra almışım diyorum özellikle her uzun yola çıkışımda her arabaya binişimde ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyroum..

arabaya binenler bu nasıl opel diyor opelden böyle lüks kalite ve donanım pek beklemiyorlar opel insanların aklında biraz tofaş gibi işlenmiş arabaya binince şaşırıyorlar..

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çok pişmanım... bu arabayı ilk çıktığında hemen gidip niye almadım diye:))

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 turbosunu almadım diye pişmanım,bundan sonraki aracım kesinlikle turbo olacak.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18 mılyara zafira vardı galericinin ters bir lafı yüzünden almadı babam gittik astra aldık bende çok ıstıyordum ama babam şimdi zafiraları görünce 7 kısılık arabayı nasıl almadım dıyor :)

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabayı aldığımız fiyata keske alsaydım diyebilecegim daha iyisi yok bence...

EvolutionX

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model bmw 520i alıcaktım ama bizimkiler ticari tarzda araç istedikleri için caddy ve combo baktım caddy life çook yüksek fiyat çekti bende o yüzden combo aldım ve memnunumda

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Alacağım aracın temiz olması kriterlerimdendi.....toyota'da baktığım ve beğendiğim araçlardandı....vectra'mı aldıktan sonra açıkcası hiç pişman olmadım...onu yada bunu neden almadım diye....Bütceme göre en uygun olanını aldığımı düşünüyorum....