NNT BOR POWER NANO TEKNOLOJİK S 250 yoksa MOTOR SİLK Mİ

• Konuyu başlatan Silinen üye 11542
  • Başlangıç tarihi

HANGİ BOR DAHA İYİ !!!!!!

• NNT BOR POWER NANO TEKNOLOJİK

Oy: 33 60.0%
  • MOTORSİLK

Oy: 14 25.5%
  • DOUBLEUP BORPOWER

Oy: 8 14.5%

• Kullanılan toplam oy
    55
S

Silinen üye 11542

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selamlar herkes bu bor için birşey atıp tutuyor...
Piyasad o kadar çok marka ve ve fiayt varki ben bu ikisi hakkında veya 3. bir başka hakkında yardımlarınız ve fikirlerinizi bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hehe o atıp tutanlardan biriside ben oluyorum sanırım, bu taş nerden geldi diyorum bende :D Zamanında senin gibi aynı başlıkta bir konu açmıştım ama sonuç alamadım, en güzeli deneyip görücem yakında :)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anketle ilgili sanırım bir yanlışlık var. Double Up Bor Power isminde bir ürün olmadığı kanaatindeyim. Bor Power farklı bir ürün Double Up farklı. Ayrıca Double Up bor katkılı bir ürün olmadığı gibi diğerleriyle kıyaslanacak bir ürün değil. 5-6 YTL'lik bir ürün kendisi :)

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu s25, s40 ne ben onu anlayamadım:) Bilen var mı?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GOLD SERİSİ almak isterseniz ; NNT Bor Power S-GOLD 250 60.000 KM Motor Yağ Katkısı 092091
18 lt yağa kadar kapasiteli motorlar için ise ; NNT Bor Power S 600 30.000 KM Motor Yağ Katkısı 092092 İsimli ürünlere bakabilirsiniz.

Bahsettiğiniz bu sanırım..

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nano technology bor power ı bizde tavsiye ediyor ve araçlara servisimizde koyuyoruz. Şimdiye kadar bu katkıyı koyduğumuz araç sahiplerinden aracın gidişi ve yakıt tasarrufu gibi konularda olumlu cevaplar alıyoruz.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nano technology bor power ı bizde tavsiye ediyor ve araçlara servisimizde koyuyoruz. Şimdiye kadar bu katkıyı koyduğumuz araç sahiplerinden aracın gidişi ve yakıt tasarrufu gibi konularda olumlu cevaplar alıyoruz.

Yeliz hanım sizin bilginiz var mı bu Gold ile normali arasındaki fark ile ilgili ? Gold olan 15 YTL civarında daha pahalı. İnsanın kafasını karıştırıyor. Genelde S250 standart olanı bulunuyor piyasada. Siz hangisini kullanıyorsunuz ?

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeliz hanım bunu motor yağı değiştikten 1000 2000 km sonra ekleyebilir miyiz birde fiyatı ne kadardır

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben motor silk diyorum.:)
Çünki kullanıyorum ve faydasını gördüm .Bunu daha önceki konulardada açıkladım.;)