Nedir Bu Yetkili Servislerden çektiğimiz

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık otomobilimizi yetkili servise değil güvendiğimiz servise yada uygun fiyatlı servise götürüyoruz çünkü yetkili servisler fiyatı nerdeyse 2 ye katlıyor

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar kazıklamak sanatı sadece yetkili servislerde yok bu konu pyasaya hakim duruma gelmiş .Yapılacak iş piyasa araştırmasından sonra uygun yerde yaptırmak. Geçenlerde benden bir iş için 300ytl istediler elli metre alt tarafında 75 ytl yaptırdım.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şerefsizlik dizboyu........ ben olsam başında beklerim tamam mesela değişip değişmediğine inanmıyosan en basiti hava filtresi kutuyu bi yıldız tornavidayla klipsleri de aç bak yeni mi ayrıca yağ filtresi de beyazsa kirlenmemiş se dışı demek değişmiş insaf benim ustam 8e hava ve yağ filtresi veriyo yuhhhhhhhhhhh. haram adiler bide adam diye şovrumuna bakarsın

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi valla senden hem el emegini fazla almıslar hemde parcalarda ben malatya serviste en son bakımımı yaptırmıstım 200 ytl verdim şu var her servis ücreti farklı olabilir ama opelin bu işe bir çözüm getirmesi lazım

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel servisleri gerçektende yaramaz adamlar yarım iş yapmaya bayılıyorlar parçasını değiştirip vidasını sıkmıyorlar yok böyle birşey ,bende bundan önce toyota yaris vardı 5 senede 1 kere servise uğradım ondada elimde kahve aracımı cam odada seyrettim ne yaptıklarını ...ne taktıklarını ,adamlar işi çözmüş .Valla ne varsa japonlarda var abijim:)

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Açıkcası ben hep opalda yaptırıyorum bence ankarada en iyisi o tabi biraz çalışanlarla samimi olmak gerekiyor.Sen müşteri edasıyla gidersen orada kim se seni sallamaz,opana gittim dedim test sürüşüne birlikte çıkılmasını istiyorum diye adam çıkmış gelmiş sinir oldum,opis desen rezil bir yer tanıdığımızın astrası 1 hafta yattıı adamlar nerdeyse arabayı yerinden kaldırmamıslar sonuc bir sey yok demişler aracı teslim aldık tan 1 km sonra araç tekrar aynı sorunu göstermiş şimdi sıfır beyin bekliyor.
Listedeki yıllık periyodik bakım diye yazıp(en başta) aldıkları gereksiz 80 ytl bir türlü anlam veremiyorum.

evet arkadaşım sana katılıyorum samimiyet önemli.ben istanbul'da odak'a gidiyorum ve servis şefinden ustalarına kadar çoğuyla samimiyim.samimiyeti kurduktan sonra adamlar bazı işlerde abi bizde pahalı istersen bunu dışarda yaptır diye tavsiyede bilebulunabiliyorlar.bazı konularda fikir alıp başka yerde yaptırdığım çok oldu....ayrıca özel servislerede çok güvenmeyin.onlarında kazıklama sistemleri farklı.her iş içinde araba başında günümüzü geçiremeyiz yaa en iyisi birkaç yerle görüşüp onagöre hareket etmek...

cct37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracının garantisi dolupta yetkili servise gidene acıyorum. Arkadaşlar ankarada yaşıyorsanız veya yakınlarında, şaşmazda ŞAHİN OPEL var. Çok tavsiye ederim. Hem iş biliyorlar, hem de adam gibi adamlar. Yapılanı, takılanı, aklına geleni sor.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cct37' Alıntı:
Aracının garantisi dolupta yetkili servise gidene acıyorum. Arkadaşlar ankarada yaşıyorsanız veya yakınlarında, şaşmazda ŞAHİN OPEL var. Çok tavsiye ederim. Hem iş biliyorlar, hem de adam gibi adamlar. Yapılanı, takılanı, aklına geleni sor.
Sen kastamonulusun Şahin opeli iyi bilmen lazım demi.