Necvox Destek

sasnemesis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Necvox Destek

üstad tuşlar çalışıyor. bu sabah bisey gördüm gps kartını cıkarınca aracın kontağı çevirdikten sonra istediğim gibi kendiliğinden turuncu klima görseline geliyo acaba kartla ilgili bişey mi?
bi de radyo frekansını tuşlara atayamıyorum. frekansa gelip tuşa uzun basınca da olmuyor.

mstfgrbz72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necvox Destek

Necvox Dvnp 1033 cihazım müzik bltoth yada video modunda iken kendiliğinden sürekli dvd ye geçiyor neden acaba . Hafıza kartı ve usb yi çıkardım yine aynı hatayı yapıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mstfgrbz72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necvox Destek

Yardımcı olacak kimse yok mu

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

mstfgrbz72' Alıntı:
Necvox Dvnp 1033 cihazım müzik bltoth yada video modunda iken kendiliğinden sürekli dvd ye geçiyor neden acaba . Hafıza kartı ve usb yi çıkardım yine aynı hatayı yapıyor

Mekanik kısmında bir sorun olmuş olabilir. Bununla ilgili özelden iletişim bilgilerinizi paylaşırsanız yardımcı olabilirim.

gurhan07' Alıntı:
mstfgrbz72' Alıntı:
Yardımcı olacak kimse yok mu

sat android al bu cihazla uğraşcağina ben öle yaptim

Cihaz Wince

byred

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba ben 2013 kasım ayında stepway aracımla beraber takılı gelmişti bu necvox. Sorum şu bu temeları felan değiştirebilirmiyim şöyle daha değişik bir görünüm kazandırabilirmiyim

fatihpen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar aracımda necvox plantinum 1097 multimedya cihazı mevcut.desteğinize ihtiyacım var.cihazı açıyorum herşey normal belli bir süre sonra örneğin 20 dk. sonra falan ses birden gidiyor ve bazen alçak bazen yüksek bir dııııııııttttt sesi geliyor.ne yaptıysam düzelmedi.aracı stop ediyorum 5-10 dakika sonra kontağı açıyorum düzgün bir biçimde hiçbirşey olmamış gibi açılıyor ve sonra yine aynı hatayı veriyor.lütfen bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

fatihpen' Alıntı:
arkadaşlar aracımda necvox plantinum 1097 multimedya cihazı mevcut.desteğinize ihtiyacım var.cihazı açıyorum herşey normal belli bir süre sonra örneğin 20 dk. sonra falan ses birden gidiyor ve bazen alçak bazen yüksek bir dııııııııttttt sesi geliyor.ne yaptıysam düzelmedi.aracı stop ediyorum 5-10 dakika sonra kontağı açıyorum düzgün bir biçimde hiçbirşey olmamış gibi açılıyor ve sonra yine aynı hatayı veriyor.lütfen bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi?

Merhabalar özelden iletişim bilgilerimizi paylaşıyorum ulaşırsanız bilgi alabilirsiniz.

kartal461

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2011 yılında alj Toyota dan auris marka araba alırken arabama necvox navi. Taktırdım. Şimdi araç küçük bir tümsek veya çukura düştüğünde ekran görüntüsü bozuluyor çizgi çizgi oluyor , birkaç
Dakika sonra ekran grileşiyor ve dokunmatik çalışmıyor. Yardımlarınızı rica ederim.

2011 yılında alj Toyota dan auris marka araba alırken arabama necvox navi. Taktırdım. Şimdi araç küçük bir tümsek veya çukura düştüğünde ekran görüntüsü bozuluyor çizgi çizgi oluyor , birkaç
Dakika sonra ekran grileşiyor ve dokunmatik çalışmıyor. Yardımlarınızı rica ederim.

siyah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar necvox p 1033 takılı aracımda aracı alalı 5 ay kadar oldu navigasyonu sorunsuz kullanıyordum sonra ne olduysa navigasoynu açtığımda navigasyon yolu bulunamadı hatası vermeye başladı yardımcı olursanız sevinirm