Necvox Destek

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Necvox Destek

izmo link' Alıntı:
Selamlar yeniden mucahit beyin dedigi gibi resetlemeyi yapamadim cunku ekranin sol yaninda iki kucuk delik var ve hangisi reset yapiyor bilemedim ama dediginden esinlenerek menu uzerinden fabrika ayarlarina dön komutu ile sorunum cozuldu
Sorununuzun çözülmesine sevindim. Umarım başka sorun yaşamazsınız :)

Gokhan 79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox dva s 9933 modeli kullanmaktayim. Saat ayarlarinda sikinti yasamakrayim.kontagi her kapatip actigimda saat 1 saat geri gitmektedir. Yeniden ayar yapmak gerwkmektedir. Menuden saati otomatik ayarla secenegini tiklayinca bu sikintiyi yasamaktayim. Saati manuel elle ayarladigimda ise her gun 5er dk. Ileri gitmektedir.
Her seferinde arabayi stop edip kontak kapattigimda ve yeniden arabayi calistirdigimda saat 1 saat geri atmaktadir. Ancak navigasyon u calistirdigimda saat otomatik duzekmektedir. Yardimlarinixi bekliyorum. 

egemenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

saatler ileri alındıktan sonra bende de aynı sorun oldu. Her kontak açışımda 1 saat geriden başlıyor. Zaman dilimini değiştirdim yine aynı sorun devam ediyor. Çözümü bende merakla bekliyorum.

Gokhan 79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gmt saat dilimi ayarlarindan denedim bende fakat cozum olmadi. Her kontak acip kapadigimizda saat 1saat geriden basliyo. Necvox destek de bu iletileri okumuyo sanirim. Bosuna yazmiyoruz umarim.1 hafta oldu yardim isteyeli.

liberty_151

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Necvox Destek

arkadaşlar 2015 astra j sedan ile aranıza katıldım. araç edition modeli ve cd300 takılı malum. şimdi ben bu araca navigasyon içeren bir alet takmak istesem ne tavsiye edersiniz? ayrıca arka park sensörleri de taktırıp ekrandan izlemek istiyorum. Yalnız benim araca opel usb takmayı unutmuş...navigasyon içeren sistem takınca araca extra usb bölümü takılacak mı yoksa navide bu sistem hazır mı olacak?

karadayı_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selamun aleyküm arkadaşlar,bugün astra edition plus aldım 2016,navigasyon taktıracağım elektronikçiyi aradım ,adam bana astra edition dememe rağmen j kasa vurgusu yaptı ben ilk defa opel kullanacağım bu j kasa nedir

meteen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar
Sitenin yeni üyesiyim.
Necvox ANC380 aldım. İst. Ataşehir civarında iyi montaj yapan bir yer önerebilir misiniz?,,
Arac : Opel Asta J HB
şimdiden teşekkür ederim.

memokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

PysCo' Alıntı:
Arkadaşlar Necvox İle İlgili Sorunuz Veya Sorununuz Varsa Sizde Burdan Yardımcı Olabilirim

Merhaba obd2 desteği ile araç bilgilerini p1033 cihazımdan nasıl görebilirim nasıl bir obd 2 dongle almam gerekiyor, ilginize şimdiden teşekkür ederim.

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alsanda gözükmez cünkü cihazda gorebilceğin yer yok onun yerıne TMC YADA DİGİTAL CAR TV BOX Alabilirsin