Necvox Destek

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

Son iki cevap (bunyasg ve gogoank a ait olanlar) doğruluk ve gerçeklik  payı olsa da duymak istemediğim cevaplar  exclaim

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam ben servisde neden 2000 tl küsür verip taktirdim soylim; benim 2-3 arkadas aksesuarcılarda bu tür cihazlardan taktirdi zaman icerisinde kamerasi iste sesi navigasyonda donma vs. gibi cesitli sorunlarla gittiler ve adamlar elimizde is var git yarin gel, abi bu kullanici hatasi, firmaya mail cektik cevabi gelince bu sorun icin seni arayacagiz abi gibi sozler duydular, bi arkadasimin kamerasi bozuldu ve gidip internetten 130 tl verip baska bi aksesuarciya 50 tl karsiliginda taktirdi, adamlar bunlarla ugrasti, ha tabiki benim 2 arkadas bu sorunlari yasadi diye sizde yada bi baskasida karsilacak anlamina gelmez, ama ben bunlari gorunce inanin sogudum, gecen benim cihazla ilgili aklima bise takildi aradim servisdeki arkadasi telefonla yardimci oldu saolsun ve sorunum düzeldi, yani sirf bu yüzden de olsa ben servis diyorum her zaman, unutmadan sunuda diyim servisde 1300 tl lere filan baska model olan necvoxun cihazlarida var pazarlikla 1100 tl ye de alirsiniz ama ben son model olani secip 2000 verdim olay bu...umarim yardimci olmusumdur..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
Hocam ben servisde neden 2000 tl küsür verip taktirdim soylim; benim 2-3 arkadas aksesuarcılarda bu tür cihazlardan taktirdi zaman icerisinde kamerasi iste sesi navigasyonda donma vs. gibi cesitli sorunlarla gittiler ve adamlar elimizde is var git yarin gel, abi bu kullanici hatasi, firmaya mail cektik cevabi gelince bu sorun icin seni arayacagiz abi gibi sozler duydular, bi arkadasimin kamerasi bozuldu ve gidip internetten 130 tl verip baska bi aksesuarciya 50 tl karsiliginda taktirdi, adamlar bunlarla ugrasti, ha tabiki benim 2 arkadas bu sorunlari yasadi diye sizde yada bi baskasida karsilacak anlamina gelmez, ama ben bunlari gorunce inanin sogudum, gecen benim cihazla ilgili aklima bise takildi aradim servisdeki arkadasi telefonla yardimci oldu saolsun ve sorunum düzeldi, yani sirf bu yüzden de olsa ben servis diyorum her zaman, unutmadan sunuda diyim servisde 1300 tl lere filan baska model olan necvoxun cihazlarida var pazarlikla 1100 tl ye de alirsiniz ama ben son model olani secip 2000 verdim olay bu...umarim yardimci olmusumdur..
Son derece yardımcı oldunuz teşekkür ederim. İş karar vermekte ve aradaki farka değip değmeyeceği konusunu aydınlatmakta.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rica ederim nacizane fikrim acele karar vermeyin biraz arastirip iyice düsünün ve öyle alın ama sunuda unutmayın cok fazla kurcalarsanız 5000 tllik cihaz olsa onda da illaki kusur cikar..saygilarimla..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fazla kurcalamak gibi bir düşüncem yok, kusursuz ve mükemmel bir cihaz aramıyorum. Navi görevini yapsın, geri görüş kamerasının görüntüsü iyi olsun ve direksiyondaki tuşlar işlevini yapsın yeter.

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar ben cihazı dışarda taktırdım, birkaç gün öncede servisde yıllık bakımını yaptırdım ,garantide bir sorun olmadı hatta bi arkadaş internetten aldı bi elektikçi ile taktılar ondada bir sorun çıkmadı garantimiz devam ediyor

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar. P1033 Platinum sahibiyim. Merak ettiğim bir konu var.

Cihaz canbus üzerinden saati otomatik alıyor. Sorun yok. Fakat şu an yaz saati uygulamasındayız. Benim saat sürekli 1 saat geri ve ayarlasam bile eski haline dönüyor. GPS üzerindeki saat navigasyonda doğru ama diğer yerlerde hep geri. Var mı çözüm yolunu bilen?

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Merhaba black Edition cihazımda config ayarlarında üstüne tıkladığımda  bazı ayarlar kapalıdan açığa geçmiyor napmayım

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evgin link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. P1033 Platinum sahibiyim. Merak ettiğim bir konu var.

Cihaz canbus üzerinden saati otomatik alıyor. Sorun yok. Fakat şu an yaz saati uygulamasındayız. Benim saat sürekli 1 saat geri ve ayarlasam bile eski haline dönüyor. GPS üzerindeki saat navigasyonda doğru ama diğer yerlerde hep geri. Var mı çözüm yolunu bilen?
Aynı sorun benim cyclone da oldu. Ben saati ileri alıyorum, bir süre sonra kendisi yeniden geri alıyordu. Cyclone u aradım sordum. Zaman dilimini +2 değil,+ 3 yapın dedi. Nedense +2 olunca cihazın kafa karışıyomuş. Ve +3 yapınca düzeldi gerçekten. Sizde deneyin belki aynı şekilde düzelir.

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Aynı sorun benim cyclone da oldu. Ben saati ileri alıyorum, bir süre sonra kendisi yeniden geri alıyordu. Cyclone u aradım sordum. Zaman dilimini +2 değil,+ 3 yapın dedi. Nedense +2 olunca cihazın kafa karışıyomuş. Ve +3 yapınca düzeldi gerçekten. Sizde deneyin belki aynı şekilde düzelir.
zaman dilimi ayarında +2 +3 yok, Türkiye var. Neyse Zimbabwe yapayım :D