Necvox Destek

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

mucahitduran link' Alıntı:
1700-1800 üstü vermeyin derim... Ben de serviste taktırdım. Bu fiyatlarla taktırabilirsiniz...

necvox 1033 platinum mu taktırdığınız cihaz ? 1700 liraya montaj dahil servis taktıysa süper bir fiyat derim.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunyasg link' Alıntı:
Bugün servisle konuştum bakıma gittiğimde navi taktırayım diye onalrda nevcox ile çalışıyorlarmış.arkadaşlar 2200 civarı bir fiyat verdiler ama nevcox un hangi modeli nedir onu bilmiyorum.sizce dikkat etmem gereken şeyler neler? platinyum var onu mu taktırayım?

Hocam ankaradaki opel servislerinde de fiyatlar asagi yukarı ayni, necvox son modeli olan necvox 1033 HD platiunum modeli vardır eger necvox taktiracaksaniz 200-300 tl fazla verip bu modelden taktirin derim, zaten size verdikleri fiyatin modeli de 1033 hd olmasi lazim, ben dahil takan bi kac arkadas var gecen ay, ve simdilik bi sikayetimiz yok cok sükürve goruntu kalitesi oldukca mükemmel..tabi karar sizin..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bunlar bana göre çok uçuk fiyatlar. Bilmediğim için soruyorum, aracım sıfır olmasına rağmen yani garantisi devam ediyor olamsına rağmen, dışarıdan bir yere  navimaster taktıracağım, yaklaşık fiyatı 800 tl. şimdi sizinkileri garanti kapsamında servis taktığı için mi 1.800 tl yoksa cihazlar arasında bu kadar kalite farkı mı var. Ben doşarıda taktırınca siz bunu bize taktırmamışsınız aracınız garanti kapsamında çıktı ne haliniz varsa görün mü diyecekler ne düşünüyorsunuz?

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Arkadaşlar bunlar bana göre çok uçuk fiyatlar. Bilmediğim için soruyorum, aracım sıfır olmasına rağmen yani garantisi devam ediyor olamsına rağmen, dışarıdan bir yere  navimaster taktıracağım, yaklaşık fiyatı 800 tl. şimdi sizinkileri garanti kapsamında servis taktığı için mi 1.800 tl yoksa cihazlar arasında bu kadar kalite farkı mı var. Ben doşarıda taktırınca siz bunu bize taktırmamışsınız aracınız garanti kapsamında çıktı ne haliniz varsa görün mü diyecekler ne düşünüyorsunuz?

Hocam pahalı olmasindaki bastaki neden tabiki servis olmalaridir yani servisde her parca gibi bu cihazlarda pahali, 2. neden ise tabiki modelden modele fark var, son olarak ise hic bir sekilde garantiyi bozmaz, bozar diyen servisler sizi yaniltmak icin soylerler ha yok illa kesin bozar derlerse tamam kaseli bi yazi isteyin xxx model cihaz takildigindan garanti kapsamina girmiyor diye, onlar zaten kivirmaya baslar eger verirlersede almanya opele yaziyi ingilizce ve turkce olarak yeminli tercumanda islak imza ile gönderin o bayiye gereken cevabi mutlaka verip gerekli duzeltmeyi de size mutlaka bildirirler, yani is o boyutlara gelmesin tabiki ama illaki gelirsede son care inatlasarak bu yapilir, diger ihtimal ise bulundugunuz sehirdeki deilde en yakin sehirdeki opel servisi ilgilenir merak etmeyin sonucta hersey calisanlarda bitiyor..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
Hocam pahalı olmasindaki bastaki neden tabiki servis olmalaridir yani servisde her parca gibi bu cihazlarda pahali, 2. neden ise tabiki modelden modele fark var, son olarak ise hic bir sekilde garantiyi bozmaz, bozar diyen servisler sizi yaniltmak icin soylerler ha yok illa kesin bozar derlerse tamam kaseli bi yazi isteyin xxx model cihaz takildigindan garanti kapsamina girmiyor diye, onlar zaten kivirmaya baslar eger verirlersede almanya opele yaziyi ingilizce ve turkce olarak yeminli tercumanda islak imza ile gönderin o bayiye gereken cevabi mutlaka verip gerekli duzeltmeyi de size mutlaka bildirirler, yani is o boyutlara gelmesin tabiki ama illaki gelirsede son care inatlasarak bu yapilir, diger ihtimal ise bulundugunuz sehirdeki deilde en yakin sehirdeki opel servisi ilgilenir merak etmeyin sonucta hersey calisanlarda bitiyor..
Öncelikle sabahın bu erken saatinde bu hızlı cevabınızdan dolayı teşekkür ederim. Sizin söylediklerinizden yola çıkarak aklıma şu geliyor; Garanti kapsamından çıkmıyorsa, cihazlar arasında gözle görülür bir kalite farkı yoksa insanlar neden bin tl daha fazla verip bu cihazları taktırıyor. Neticede 57 bin tl vererek aldığım aracı bin tlden kaçarak garanti dışında kalmasını veya zarar görmesini de istemem. Tabi hiç yere bin TL fazla vermeyi hiç istemem. Ne dersiniz? Serviste 1.800 TL ye necvox mu, dışarıda 800 tl ye navimaster mi? işte bütün mesele bu?

bunyasg1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Öncelikle sabahın bu erken saatinde bu hızlı cevabınızdan dolayı teşekkür ederim. Sizin söylediklerinizden yola çıkarak aklıma şu geliyor; Garanti kapsamından çıkmıyorsa, cihazlar arasında gözle görülür bir kalite farkı yoksa insanlar neden bin tl daha fazla verip bu cihazları taktırıyor. Neticede 57 bin tl vererek aldığım aracı bin tlden kaçarak garanti dışında kalmasını veya zarar görmesini de istemem. Tabi hiç yere bin TL fazla vermeyi hiç istemem. Ne dersiniz? Serviste 1.800 TL ye necvox mu, dışarıda 800 tl ye navimaster mi? işte bütün mesele bu?

öncelikle cevap veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

serviste ki yetkili ile zaten gitmeden birkaç gün önce yine görüşeceğim kesinlikle platinyum ise taktıracağım değilse taktırmayacağım. dışarıda bende araştırdım sordum fakat hani ileride bir sıkıntıda muhatap bulmak,bunlarla günlerce ,aylarca uğraşmamak,aracımın uzun zaman boyunca sağlıklı bir şekilde,kafam rahat bir şekilde kullanmak için serviste taktıracağım.arabamı satmak için almadım zaten 7-8 yıldan önce satmayı kesinlikle satmayı düşünmüyorum zaten uzun vadede rahat kullanmak için biraz da.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sırf servis takacak diye de bin tl fazla vermek bana açıkçası zor, anlamsız geliyor. Tabi bu servisin yaptığı tüm işlemler için geçerli. Yağ değişimi dışarıda üç serviste beş.

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam öncelikle merhabalar tekrar. aracınız sıfır ve dışarıya taktırmayı düşünüyorsanız servisinizle görüşün derim. ben ve bir kaç arkadaşım sırf garanti bozulmasın diye servisi tercih ettik. aksi halde net bir şekilde aracın garantisinin bozulacağını dile getirdiler. ankara içinde 3 ayrı servis bunu söyledi. buna dikkat ediniz.

bunyasg1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sırf servis takacak diye de bin tl fazla vermek bana açıkçası zor, anlamsız geliyor. Tabi bu servisin yaptığı tüm işlemler için geçerli. Yağ değişimi dışarıda üç serviste beş.

kesinlikle katılıyorum hocam.ama işte el mahkum.araç sıfır 2 yıl boyunca kuzu kuzu gidip yağını suyunu bakımlarını yaptırmak zorundayız.bende istiyorum benim sanayide tanıdığım opel üzerine onlarca yıldır çalışan ustalarım var daha güvenilir onlara müthiş fiyatlara her bakımı yaptırırız ama işte olmuyor