Necvox Destek

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Necvox dvn a 1033 usb ile müzik dinlerken bir müddet sonra " maalesef müzik durdurldu" uyarısı çıkıyor ve ekranda kalıyor. Sorunu yetkılı serviste yeni bir yazilim atarak çözmeye çalıştık ama bügün tekrar oldu sorunun çözümü var mı nedir

Farklı bir forum sitesinden de ulaşmışsınız. Hatayı özel mesajla iletin kontrol edelim.

necvox 9933 sadece birkaçtane tv kanalı çıkıyor ve onlarda çok bozuk.kanal sayısını ve görünü kalitesini nasıl arttırabilirim

Şuan ki mevcut sistemde Tv yi her durduğunuz yerde aratmanız gerekir. Türkiye nin yayını ile alakalı bir durum. Dijital yayına geçildiği zaman en fazla küçük bir aparatla yayın sorunu çözülebilir.

yemreto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön arka park sensörünü, kamerayı geri vitese takmadan görmenin yöntemi varmı acaba?

Mert1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, 2016 astra j sedan aracim.. Necvox android için 2400, plus için 1800 lira dediler.. Bu işlerden pek anlamiyorum, sizce hangisini alayim??

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Selamlar, 2016 astra j sedan aracim.. Necvox android için 2400, plus için 1800 lira dediler.. Bu işlerden pek anlamiyorum, sizce hangisini alayim??

Merhabalar ; fiyatları bayiler belirler. biri android biri standart wince. kullanım videolarını ekliyorum. fiyat alan arkadaşlar var ise yardımcı olacaktır.

Bilal1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necvox dvn-a 1033 u 5 aydır astra j 2017 marka aracimda kullaniyorum. Geri görüş kamerası bazen çalışıyor bazen siyah ekran çıkıyor . Örneğin ilk aracımı çalıştırıyorum geri vitese takıyorum siyah ekran çıkıyor 30 dk yol gidiyorum geri vitese takiyorum gösteriyor . Ilk aldigimdan beri bu şekilde düzelir diye bekledim düzelmedi . Ne yapmam gerekir teşekkürler.

muyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2013 astra j arabamda nevcox 9933 model navigasyon var ancak sd kartı kayboldu navigasyon çalışmıyor ve şimdi yeni bir sd kart yapmak istiyorum bu kartın içindeki navigasyon dosyalarını bulabileceğim bir site mevcut mu ?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Necvox dvn-a 1033 u 5 aydır astra j 2017 marka aracimda kullaniyorum. Geri görüş kamerası bazen çalışıyor bazen siyah ekran çıkıyor . Örneğin ilk aracımı çalıştırıyorum geri vitese takıyorum siyah ekran çıkıyor 30 dk yol gidiyorum geri vitese takiyorum gösteriyor . Ilk aldigimdan beri bu şekilde düzelir diye bekledim düzelmedi . Ne yapmam gerekir teşekkürler.

Hocam cihazlarımızın içinde bildiğiniz windows işletim sistemi var. Bu nedenle windows açılana kadar görüntü gelmemesi çok normal.

Arkadaşlar merhaba 2013 astra j arabamda nevcox 9933 model navigasyon var ancak sd kartı kayboldu navigasyon çalışmıyor ve şimdi yeni bir sd kart yapmak istiyorum bu kartın içindeki navigasyon dosyalarını bulabileceğim bir site mevcut mu ?

Hocam wince igo diye aratarak bulabilirsiniz . Başkasının sd kartından vs kopyalama işinizi görmeyecektir çünkü lisans dosyaları sd kart içersinde saklanıyor. İGO programının Türkiye'de yasal olarak satışını yapanlar varsa onlar üzerinden de temin edebilirsiniz veya @necvoxsocial hocamla irtibata geçerek satın alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: necvoxsocial

Kursad.Sari

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ben foruma yeni üye oldum yardımcı olursanız sevinirim. 2016 Astra cdti Elite aracım var navigasyon ve geri görüş kamerası istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.