Necvox Destek

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Merhaba hocam

Benim astrada 1033 platinum var. Son 1 aydır USB den veya karttan video veya müzik açınca goruntu var ama ses gelmiyor. Onceleri cok sık olmuyordu ama artık 10 kerede 7 şinde ses yok. Radyo açınca hic bir sıkıntı yok ses geliyor.

Bir ayarımı var yoksa sorun mu var acaba? Servis icin montaj yapan bayiye mı gitmeliyim yoksa kendi yenibosna da ki yerine mı?

Ekran bordundan kaynaklanan bir sorun olabilir. Teknik servisimizle görüşüp cihazınızı gönderebilirsiniz. 0850 222 3773

draw1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sagol hocam. Bugün aradım getirin hallederiz dediler. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onur-baser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müzik çalıyor ama ses yok. Video oynatıyor, görüntü var ses yok. Bunu arada yapıyordu. Şimdi sıklaştırdı. Verdiğiniz numarayı aradım. Teknik servise gidin dediler. Kendimizin halledeceği bir ayar falan var mı? Bir de cihazın yazılım güncellemesi falan oluyor mu? Navigasyonu demiyorum. Cihazın. Çünkü müzik dinlerken ekranda sıcaklık göstergesi yok. Bunun için ana akrana çıkmam lazım.

sapolee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb.. bende de astra j var. 2016 model. daha 4 aylık araba.. necvox sd kart görmemeye başladı. yeni şarkılar yükledim. ancak ondan sonra sd kart takınca aygıt yok yazıyor..

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Müzik çalıyor ama ses yok. Video oynatıyor, görüntü var ses yok. Bunu arada yapıyordu. Şimdi sıklaştırdı. Verdiğiniz numarayı aradım. Teknik servise gidin dediler. Kendimizin halledeceği bir ayar falan var mı? Bir de cihazın yazılım güncellemesi falan oluyor mu? Navigasyonu demiyorum. Cihazın. Çünkü müzik dinlerken ekranda sıcaklık göstergesi yok. Bunun için ana akrana çıkmam lazım.

Malesef bir ayar yok. Cihazdan kaynaklanan bir sorun olabilir. Eğer cihazın yazılımında bir sorun varsa tekrar yazılım yüklenerek sıfırlanır.

mrb.. bende de astra j var. 2016 model. daha 4 aylık araba.. necvox sd kart görmemeye başladı. yeni şarkılar yükledim. ancak ondan sonra sd kart takınca aygıt yok yazıyor..

Farklı bir SD kart denedinizmi ? Eğer denediyseniz SD kart yuvası arızalanmıs olabilir. 0850 222 3773 numaralı hattan direkt merkezimize ulaşabilirsiniz..

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

Eğer merkezime gelemiyorsanız veya cihazı gönderemiyorsanız irtibat numarlarından ulaşıp isteyebilirsiniz yazılımı

sapolee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb.. kart sorunu devam ediyor. Farklı sd kart taktim yine okumadi. Sd karti hangi formatta bicimlendirmek lazim. 2gb sd kart?
Birde videolar var internette araç hızını da gösteren menü varmı? Yazilim mi guncellemek lazim bunun için..

sapolee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrica tv mirror link ve aux bir türlü olmuyor.. tv aşırı hışırtılı. Mirror linkte bir türlü bağlanmıyor. acaba telefona bir uygulama veya car mode diye birsey mi kurmak lazım? aux kablosu ile de bağlantı olmuyor..