Necvox Destek

draw1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bende necvox platinum var. Odak ta takılmıştı.
Iki sorun olacaktı. Ilk once haritayı güncellemek icin yenibosnada ki yere gelsek ücretsiz yapiyormusunuz?

Birde benim dokunmatik ekran basmatik oldu. Eskiden daha hassasti kalibrasyon muydu onu yaptım hic bir şey fark etmedi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Hocam bende necvox platinum var. Odak ta takılmıştı.
Iki sorun olacaktı. Ilk once haritayı güncellemek icin yenibosnada ki yere gelsek ücretsiz yapiyormusunuz?

Birde benim dokunmatik ekran basmatik oldu. Eskiden daha hassasti kalibrasyon muydu onu yaptım hic bir şey fark etmedi.

1.Haritayı güncellemesini naviextras.com üzerinden yapıyorsunuz.Üyelik aldıktan sonra kendi adınıza lisanslıyorsunuz kartı.Ücretsiz ve ücretli güncellemeler var. Toolbox programını indirip kurdugunuzda kartı otomatik tanıyacaktır.
2.Ayarlarda 2. bölümde Kalibrasyon ayarı Mevcut ayarı yaparsanız düzelecektir.

draw1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.Haritayı güncellemesini naviextras.com üzerinden yapıyorsunuz.Üyelik aldıktan sonra kendi adınıza lisanslıyorsunuz kartı.Ücretsiz ve ücretli güncellemeler var. Toolbox programını indirip kurdugunuzda kartı otomatik tanıyacaktır.
2.Ayarlarda 2. bölümde Kalibrasyon ayarı Mevcut ayarı yaparsanız düzelecektir.

Güncellemeyi deneyecem fakat kalibrasyonu yaptım hic değişen olmadı.

Birde büne wifi adaptorunu alsak yandex navigasyon vs. Yükleniyor mu?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Güncellemeyi deneyecem fakat kalibrasyonu yaptım hic değişen olmadı.

Birde büne wifi adaptorunu alsak yandex navigasyon vs. Yükleniyor mu?

Touchpanelde bir sorun olmuş olabilir.Bir bakılması lazım.Wifi adaptörü aldığınız zaman sadece web sayfalarında gezinebilirsiniz. Cihaz wince olduğu için herhangi bir apk yükleyemezsiniz.

erolaxoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)
Merhabalar...
Astra j necvox 9933 modeli takılı. USB ve navi menüsü açıldığında ekranda morarma oluyor. Burda servise gittim ilk defa böyle birşeyle karşılaştım dedi. İlk takıldığı sıralar sadece ilk çalıştırıldığında olup geçiyordu.saniyelik birşeydi ama şimdi hepden morardı geçmiyor. Sürekli mor. Neden olabilir?

Ekli dosyalar

• IMG_1531.JPG
    IMG_1531.JPG
    223.4 KB · Görüntüleme: 339

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Merhabalar...
Astra j necvox 9933 modeli takılı. USB ve navi menüsü açıldığında ekranda morarma oluyor. Burda servise gittim ilk defa böyle birşeyle karşılaştım dedi. İlk takıldığı sıralar sadece ilk çalıştırıldığında olup geçiyordu.saniyelik birşeydi ama şimdi hepden morardı geçmiyor. Sürekli mor. Neden olabilir?

Cihazınızın mekanik flashında bir sorun var gibi gözüküyor.Bununla ilgili cihazın teknik servisimize gelmesi gerekecek. İletişim bilgilerini özelden gönderiyorum. iyi forumlar ..

Matrakgiresun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

Mrb nissan qasqai aracım da necvox dva 9838 modeli multimedya kullanıyorum cihazın dokunmatiği her bölgede basmıyo bazı menüler normal bazı menülerde hiç basmıyo bazı menülerde dokunmatik farklı yerde algılıyor giresun yetkili servisine götürdüm kalibrasyon hatası olabilir dendi fakat menüden kalibrasyon bölümüne giremedi yardımcı olabilirseniz sevinirim bu konuda

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Merhabalar

Cihazın touchpanelinde arıza var gibi gözüküyor.Söktürüp teknik servisimize gönderebilirsiniz.

draw1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar

Cihazın touchpanelinde arıza var gibi gözüküyor.Söktürüp teknik servisimize gönderebilirsiniz.

Merhaba hocam

Benim astrada 1033 platinum var. Son 1 aydır USB den veya karttan video veya müzik açınca goruntu var ama ses gelmiyor. Onceleri cok sık olmuyordu ama artık 10 kerede 7 şinde ses yok. Radyo açınca hic bir sıkıntı yok ses geliyor.

Bir ayarımı var yoksa sorun mu var acaba? Servis icin montaj yapan bayiye mı gitmeliyim yoksa kendi yenibosna da ki yerine mı?