ne oldu anlamadım

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce eve geliyordum trafik sıkıştı yol aşşa boşta vites yavaş yavaş ilerliyoduk hız 15 km falan.birdenbire yag ve akü lambası yandı saga çekim dedim direksiyonda sertleşmişti neyse saga yanaştım stop ettim allahtan yavaş gidiyoduk.araba karterden yag sızdırıyodu acaba yagmı akıttı dedm altına baktım yola baktım bişey yok.tekrar çalıştırdım düzeldi ne olmuş olabilir sadece yağ ve akü ışıgı yandı direksiyon hidrolikten çıktı...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş senınkı elektrıklı dıreksıyon degıl hıdrolık pompalı dıreksıyon motor durması lazım dıreksıyonun sertlesmesı ıcın!!! ki onun ıcınde dınamo kayısının kopması lazım??

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldu ama belki mtorda durmuştur radyo açık oldugu için duymadım radyoyu kapatmakta aklıma gemedi panik oldum fren tutmıcak diye.motor stop etmişte olabilir.ama neden öyle bişey yaparki yag ve akü lambası yandı.bi zorlanmada olmadı yakıttan pislik geldi falan diyim.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle olur kardeş, tum lambalar yanmaz kontagı ılk actıgındakı gıbı olmaz.. hareket halınde ıkın bı sorun olupta kendılıgınden stop eden motorda dedıgın lambalar yanar. bence makıneye baglat o arıza yuzde 99 beyıne kayıt edıldı.. benzın pompası bı anlık kesıklık yapmıs oalbılır dıyecem ancak lpg lı sanırım senın arac.. bırdaha yaparsa makınaya baglat

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki aynı şeyi yüksek hızda giderken yapma ihtimali varmı yaparsa ne olacak düşünsene 60 la 100 le giderken motorun durdunu.evet lpgli sabah fullemiştim depoyu

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birsey olmaz abiii frenın şişmesi için en az 2 pedal hakkın var. dıreksıyona gelınce zaten o hızda dıreksıyon fazla sert olmaz ısını gene görusun.. benım arabam egr bozdugunda 100 le gıderken cok stop ettı:D kasabın evınde et olmaz hesabı bende 1 hafta degısemedım ısten gucten..:D

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Musa YILDIZ senin kasba iki eklentide ben yapayım.

1-Mum dibine ışık vermez.
2-Terzi kendi söküğünü dikemezmiş senin ki de böyle olmuş. Bu senin işin olduğundan önemsememişsin.:alkis:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
senin arabanın o anda stop etmedğinden eminmisin?
bence etmıste farkında degıl cunkı sarj lambası yanmış tamamda yaglambasıda yanmıs bunlar motorun stop ettgını gösterırı + dıreksıyonun sertlesmesı ıcın motorun stop etmesı lazım yada kayısın kopması lazımkı tekrar calısınca hersey duzelmiş

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt.ibrahim' Alıntı:
Musa YILDIZ senin kasba iki eklentide ben yapayım.

1-Mum dibine ışık vermez.
2-Terzi kendi söküğünü dikemezmiş senin ki de böyle olmuş. Bu senin işin olduğundan önemsememişsin.:alkis:
evet aynen öyle oldu kendı işim oldugundan önemsememdım öyle kullandım..:D