Ne Kadar Saygiliyiz?

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iyi Akşamlar Sevgili Dostlar.az önce Aracın kitapçığını kullanırken şöyle Bir Uyarı Okudum."özellikle Geceleri Arabanızın Kapısını Yavaş Kapatın Ve çevreyi Rahatsız Etmeyin"diye.opel Firmasi Bu Uyarıyı Kitapçığa Koymayı Bir Görev Saymış.acaba Kaç Kişi Bu Uyarıya Dikkat Ediyor yada Kaç Kişi Gece Yada Gündüz Bir Diğer insanı Rahatsız Etmemek için Gereken önemi Gösteriyor.içimizde Moifiye Tutkunu Bir çok Dostumuz Var.amacım Kesinlikle Sataşmak yada bir başkasını hedef alarak konuşmak Değil.herkesin Zevkine Saygi Duyarım.ama Bas Bas Bağıran Egzoz Sesi Sizce Bir Başka insanı Rahatsiz Etmiyormu.görüntü Olarak Kabulum,ama Gecenin Bir Yarısı Beni Yada Ailemi Uykusundan Eden Egzoz Gürültüsüne Karşıyım.fikirlerinizi Bekliyorum.

Son düzenleme:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben saygı gördügüm sürece saygı gösteren biri olarak gece kimseyi görmüyosam saygıyı kime göstericem yaww

şaka biyana bu konuda çok müzdarip olmuş biri olarak mahallemde bi kaç arabayı durdurup mahalleden ittirerek çıkartmışlıgım vardır egzoz ve teyp sesi gece 1 2 tahammül edemem

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam yaşın 33,değindiğin konu ortada.Seninle saatlerce konuşuruz bunu aslnda da...

Katılmamak elde mi? Ben bu konu yüzünden...

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyla ilgili fikirlerim ve yaptıklarım forum kurallarına aykırı.Ama fikirlii de fiillerim de bakii.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben Starex i kullanırken sabahları siteden erken vakitte çıkıyordum o yüzden arabayı olabilen en düşük devirde kullanıyordum kimse uyukusundan olmasın diye site içinde motoru bile ısıtmak için çalışır vaziyette tutmuyordum arabayı
normal zamanlarda da egzos sesi pek fazla rahatsız etmiyor beni tabi gece 12 yi geçtikten sonra ayrı bi olay ben en çok gece 12 ye 1 kadar süren düğünlere kıl oluyorum bence herkes düğün salonunda yapmalı bu işi

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Seni kutlarım Muhammet ! :good: :rock :alkis:

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben elimden geldigince cevreye saygiliyimdir.Gürültülü arabalara karsi degilim usturuplu kullanildigi sürece.Yani gecenin bi yarisi sonses ve düsük viteste devirli kullanildiginda kulaklarini cinlatiyorum.Gencligin verdigi hevestir belki ama bi yere kadar.Neyse hayat, Sevgi ve Saygi oldukca vardir.Herkese stressiz ve sakin günler...

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben elimden geldigince cevreye saygiliyimdir.Gürültülü arabalara karsi degilim usturuplu kullanildigi sürece.Yani gecenin bi yarisi sonses ve düsük viteste devirli kullanildiginda kulaklarini cinlatiyorum.Gencligin verdigi hevestir belki ama bi yere kadar.Neyse hayat, Sevgi ve Saygi oldukca vardir.Herkese stressiz ve sakin günler...
ne güzel yazmışsın sevgi ve saygı oldukça diye.işte ben bana karşı yapılan saygısızlığa tahammül edemiyorum

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben gündüzde kapıları çok yavaş kapatıyom acıyorum canım kapılara. O yüzden benden kimse şikayetçi olmaz. Aracıda orjinal severim bu durumdada kimseyi rahatsız edemem. Ama biz memlekkette çok işlek bir ana caddede oturuyoruz geceleri adamlar resmen yarış yapıyorlar. Geçen sene 7 aylık bebeğe çarptılar bebek arabasından fırladı çocuk. Ve tabii sonuç ölüm...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geç saatlerde gelmem apartmana normal hızda kapatırım zaten...