NAVİGASYON ALMAK İSTİYORUM

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
ARKADAşLAR HERKESE MERHABA ARACIM 2013 MODEL HB ASTRA J EDİTİON ARACIMA NAVİGASYON TAKTIRMAK İSTİYORUM. İNTERNETTE G֖RD֜ğ֜M BİR İLAN DİKKATİMİ Ö‡EKTİ. İLANDA NAVİGASYON, CD ևALAR VE KLİMA ֜NİTESİ DAHİL SATILIYOR. SATICIYI ARADIM ֜R֜N HAKKINDA BİLGİ ALDIM ֜R֜N UNIVERSAL TARAFINDAN ֜ERTİLMİş VE DVD500 OLARAK GEևİYOR  KLİMADA DİGİTAL G֖R֜N֜YOR ֜R֜NDE GEևİYOR. SİZCE BU ֜R֜N֜ TAKTIRMAK MANTIKLI MI. BU ARADA BENİM ARACIMDA CD300 MEVCUT VE KLİMA MANUEL.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-opel-astra-j-multimedia-ve-navigasyon-ve-kamera-ozel-kampanya-130915064/detay

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NAVİGASYON ALMAK İSTİYORUM

Android tabanlı cihazlar var onlarıda bir inceleyin bence.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

DERSİMLİ ARKADAŞIM ÖNERİN İÇİN SAĞOL. AMA EDİNDİĞİM BİLGİYE GÖRE BAHSETTİĞİNİZ CİHAZ DİREKSİYONDAN KUMANDA ETMEDE SORUN ÇIKARTIYORMUŞ...

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone öneririm.klimasız ve o düğmeler olmadan da takılır.Bizim araç yakında geliyor.Gelir gelmez servis garantisi altında yaptıracağız.Arabayı değiştiriyor resmen :)

Bizim araçta cd300 var.cd300 lere uygulanıyor

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
DERSİMLİ ARKADAŞIM ÖNERİN İÇİN SAĞOL. AMA EDİNDİĞİM BİLGİYE GÖRE BAHSETTİĞİNİZ CİHAZ DİREKSİYONDAN KUMANDA ETMEDE SORUN ÇIKARTIYORMUŞ...

Ben o yönde bir sorun duymadım bilmiyorum ama eğer dediğim seçenek sana uygun gelmediyse cyclone tavsiye ederim.