MERCANLAR OPELE DİKKAT KENDİZİ VE ARACINIZI KORUYUN

onur351

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAşLAR GEևEN HAFTALARDA BİR KAZA YAPTIM TEK TARAFLIYDI. ARACIMI YOKUş YUKARI İKEN  (EL FRENİ Ö‡EKİLDİ.) 10 15 SN SONRA ARKAMDAN GELDİ VE BANA ևARPIP BENİ YERLERDE S֜R֜KLEDİ. VE BUNUN ֜ZERİNE ARACIMI MERCANLAR OPEL SEVİSİNE G֖T֜RD֜M VE ARAև HAKKINDA  TEKNİK İNCELEME İSTEDİM SERVİS M֜D֜R֜ TAFRA YAPARAK ARACIMI İNCELEDİ VE BANA VERDİğİ CEVAP ARACIN  PARK HALİNDEYKEN MOTOR ևALIşIK EL FRENİ Ö‡EKİK VE YOKUş AşAğI VE YA YUKARI EL FRENİN KENDİNİ ARAևTA GİTME İVMESİ HİSSETTİğİNDE İPTAL ETTİğİNİ VE BUNUN ARACIN TEKNİK ֖ZELLİğİ OLDUğUNU S֖YLEDİ VE DAHA SONRA BENİMLE DALGA GEևER GİBİ Ö–LMEMİşSİN DAHA NEYİN HESABINI YAPIYORSUN DEMEYE BAşLADI. BU KADAR İşİNİ BİLMEYEN VE BU SAYGISIZ BİR İNSAN BİLGİNİZ OLSUN. VE ARACIM İևİN OPEL T֜RKİYE İևİN şİKAYETTE BULUNDUM VE VE SERVİS M֜D֜R֜N֜N BANA S֖YLEDİKLERİNİ S֖YLEDİM ARAևTA B֖YLE BİR ֖ZELLİK OLMADIğI S֖YLEDİ. SAYIN ARKADAşLAR EğER CANINIZIN SIKILMASINI VE SAYGISIZ G֖RMEK İSTEMİYORSANIZ BENİM TAVSİYEM  MERCANLARI SERVİS OLARAK SİLİN.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: MERCANLAR OPELE DİKKAT KENDİZİ VE ARACINIZI KORUYUN

dostum belli ki daha forumumza göz atmadan lap die yazmışsın başından geçen olayı geçmiş olsun.fakat orda bizim forumun değerli üyesi mastertech gültekin bey vardı keşke forumuzu daha önce inceleyip ilk gültekin beye danışsaydın o sana çok güzel yardımcı olurdu forumdaki üyelerimiz ilgisinden gayet memnundu.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mevzu arkadasin forumu incelemesi ve orada tanidik birinin olmasi degil servisde karsilastigi saygisizca
Tutum ve laubali davranislar , bu tur kisileri ve servisleri mutlaka ifsa edip sikayet edin.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O müdürü ya orada döverdim ya da çıkışta yakalardım, arabanın kayması ne demek ya canınıza bir şey olsaydı.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah korumuş valla çok geçmiş olsun.Böyle saygısız,işini bilmeyen insanları çalıştırıyorlar.Denetleme falan hak getire.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu aracın el freni banada güven vermiyor... bir de hafif yokuşta viteste asla bırakamıyorum... araba sanki yürüyecekmiş gibi geliyor... vitesteyken ayağımı debriyejda çektiğimde olması gerekende fazla yürüyor sanki... arkadan biri park ederken tıklatsa çalışacak gibi :) o yüzden mutlaka lastiği kaldırıma dayıyarak aracı bırakıyorum.... bu el frenine güven olmaz arkadaşlar... aman dikkat...

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun Serviste karşılaştığın durum daha kötü bahsettiğin kelimeleri kullanacak kadar küçüle bilen biriyle daha büyük geçmiş olsun iyiki bana rastlamamış

Superior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar gecen hafta benimde mercanlar da basıma gelen bir olayı anlatayım. Bir arkadasıma araç bakmak ici Opel mercanlara gittik kapı girişinde orada çalışan belli olan biri baska bir araçta inceleme yapıyordu boya ölçer ile neyse içeri girdik dolanıyoruz satış danışmanı istedik gelen giden yok bu arada astra sedan bakıyorduk bende hb si oldugundan araç konusunda zaten bilgimiz var test etmek istiyoruz asıl aracı satış danışmanı baktık gelmedi bizde diğer araçları inceleyelim dedik baktık gelen giden yok bu arada problem yaşayacağımız satış danışmanı yanımıza gelir gibi oldu sonra vazgeçti neyse seslendik bir satış danışmanı ilgilenebilir mı diye arada da bir on metre mesafe var takriben buyrun dedi bizde siz buyrun araç basına dedik birkaç sorumuz var dedik tekrar kaprisli bir tavırla buyrun dedi lütfen gelir mısınız dediğimizde ise görmüyorsunuz müşterim var dedi ki müşteri dediği biz showrooma girerken boya ölçer ile araç kontrol eden oranın çalışanı sizin satış anlayasiginiz bu mu dedik  evet bu dedi sizi Türkiye opele şikayet edeceğim dediğimde ise git nereye şikayet ediyorsan et dedi iste mercanların servisi ne halt ise satışı da aynı halt bes para etmez. Evime en yakın olan mercanlara arabamı birkez olsun götürmem haa benle batacak mı batmaz ama diğer opelci arkadaslar da dikkat etsin

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

normalde mercanlara gıtmemek ıcın yemınlıyım cunku bır suru problemlı saygısız ınsan var orda. daha oncede yazdım arabamın canına okudular sırf bılgısızlıklerı ve artıslıklerı yuzunden. bır tek bundan sonra gıdersem gultekın abı var dıe gıderım

Superior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gültekin bey hala çalışıyor mu orada acaba?