nasıl kilo alınır?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet olayı çözdüm ben sabahları 1 kaşık orjinal pekmez çaktım.daha sonralarıda doymama rağmen sürekli artık kusma derecesine gelene kadar yemek yedim bu zorlamaların sonucunda tahminimce miğdem genişledi artık 1 oturuşta çok daha fazla yemek yiyebiliyorum misal mc donalds da oturupta içecekleri ve patatesleriyle birlikte 3 tane menü yiyebiliyorum neyse sadete geliyim bu sayede 64 kilodan 78 kiloya geldim bakalım kilo almaya devam ediyorum bu arada boy 1.85

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet olayı çözdüm ben sabahları 1 kaşık orjinal pekmez çaktım.daha sonralarıda doymama rağmen sürekli artık kusma derecesine gelene kadar yemek yedim bu zorlamaların sonucunda tahminimce miğdem genişledi artık 1 oturuşta çok daha fazla yemek yiyebiliyorum misal mc donalds da oturupta içecekleri ve patatesleriyle birlikte 3 tane menü yiyebiliyorum neyse sadete geliyim bu sayede 64 kilodan 78 kiloya geldim bakalım kilo almaya devam ediyorum bu arada boy 1.85

Hocam fazla kiloda ii deil benimde boy 1.82 kilo da 80 göbek salmaya başladı hafif :( allahtan yaz geldi de su hazır gıdaları bir nebze olsun kısarak en azından su hafif göbegi eritirim :D

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bn zayflamaya çalışıyorum millet kilo almaya kilo hiç ii bi şey değil :) :)

abi balık yağını tavsiye ederim arkadaşım 62 kiloydu şimdi 90 kilo çok pişman oldu eski halimi özliyorum dio :) :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kilo iyidir ne demişler bir dirhem et bin ayıp kapatır diye :D 90 ları bi göreyim göbek işi falan kolay şeyler

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spor yapın arkadaslar vücut geliştirme agırlık egzersizleri calsın yoksa aldıgınız her kilo sizin saglıgınızdan bir parcayı farketmeden götürecektir.kiloaldım diye seviniyosunuz ama bir yokus cıktıgınızda yorgunluk dereceniz zayıf oldunuz zamana göre nasıl .eminimki daha cok yorar . diyecegim o ki; spor yapın günde yarım saat .sınav mekik barfix tarzı basit evde yapılabilecek seyler bile sizi güçlü kılar.boş kilo inekte de var si boğa olmaya bakın.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta evde devamlı abur cubur olsun bole bıskuvıdır krakerdır gece yatmadan zorlada olsa yemek ye ekmek cok ye cekrıdek ye durmadan flean bole bol yaglı ekmekler yumurtalar makarnalar bak nasıl kılo alıosun o zman... abur cubura cok onem ver ama evde o ıyı gler sana

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zayıf olmanın keyfini çıkarın derim..! 3 ayda 12 kilo vermişim görevlerden dolayı. haa fazla da şişmanım sanmayın..! boyun 184cm, kilom 69..! halimden çok memnunum şuan..!

regulus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kilo almanın tek yöntemi alınan kalorinin kullanılan kaloriden fazla olmasıdır.Kilo vermek içinde bunun tam tersi geçerlidir.Fazla kalori almakta bir süre sonrada vucutta yağlanma belirtilerine yol açacaktır. Bunun önüne geçmek için spor yapmak mutlaka şart.Kilo almak için en uygun spor vucut geliştirme olacaktır.. Antremanları programa uygun olarak aksatmadan yapman ve özveride bulunman gerekiyor. Kilo aldırıcı ürünlerle desteklersen kilo almaman içten bile değil.. Bunu uzun yıllardır bu sporun içinde olan biri olarak söylüyorum.