nasıl kilo alınır?

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tornacıyım zaten gün içinde yeterinden fazla egzersiz yapıyorum.yoruluyorum birde spor salonuna gidersem.kürek mahkumları gibi hissedicem kendimi.sıgarada kullanmıyorum.171-57kilodayım.giydiğim yakışmıyo kendimi tuhaf hissediyorum ya.şöyle bir 10 kilo alsam tam olacak. iranlı bir aktarın yaptığı bir karışım var üzerinde arapça bişeyler yazıyo.adını bilmiyorum.süte veya meyve suyuna karıştırıyosun.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ben tornacıyım zaten gün içinde yeterinden fazla egzersiz yapıyorum.yoruluyorum birde spor salonuna gidersem.kürek mahkumları gibi hissedicem kendimi.sıgarada kullanmıyorum.171-57kilodayım.giydiğim yakışmıyo kendimi tuhaf hissediyorum ya.şöyle bir 10 kilo alsam tam olacak. iranlı bir aktarın yaptığı bir karışım var üzerinde arapça bişeyler yazıyo.adını bilmiyorum.süte veya meyve suyuna karıştırıyosun.

kullandın mı abi o karışımı işe yaradı mı?

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyetisyenin bana verdiği diyette.günde 4 öğün yemek et agırlıklı.her öğün arası 10 fındık 2 ceviz.biraz kuru üzüm.yada 2 porsiyon meyve.yani 2 elma yada bir muz.bu öğün arası yediğimiz gün içinde harcadığımız enerjiyi karşılıyo yemeklerde kilo almak için bir köşede bekliyo.akşam yatmadan önce çeyrek ekmeğe 4 adet et köftesi yenip yatılacak.SEN BİLİYOSUNDA NEDEN UYGULAMIYOSUN DİYECEKSİN.BEN ÖĞÜN ARASI BİŞEY YERSEM BU SEFER YEMEĞE İŞTAH KALMIYO .inanın kilo almak vermekten daha zor.çok zahmetli.ve büyük sabır istiyo.

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç ilaç kullanmadım.doğal yoldan almak istedim ama başarılı olamadım.bende merak ediyorum birader bu ilacı.kilo al .com a gir görürsün ilacı kullananlarda bayağı memnun .

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
ben hiç ilaç kullanmadım.doğal yoldan almak istedim ama başarılı olamadım.bende merak ediyorum birader bu ilacı.kilo al .com a gir görürsün ilacı kullananlarda bayağı memnun .
süte falan karıştırılan bir sürü ilacı denedim hiç biri bi işe yaramıyor...

1.70 55 kg olan biri olarak artık kilo almak için uğraşmaktan bıktım en son sigarayı bıraktım bakalım ne olcak :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
hepimiz opelciyiz ya opelden olmasın bu sorun:) satalım mı hep birlikte ne diyorsunuz? :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 70 kılonun ustune cıkamamıstım bır yıla kadar,ne olduysa bır anda oldu bogazım acıldı vs. su anda 94 lerde gezıyorum tabırı caızse haywan gıbı oldum :D

Nasıl aldın dersenız onerılmez ama makarna ıle pılavla bıle beyaz ekmek yedım.Dayanamıyorum beyaz ekmege.Ramazanda 3 pıde yıyordum tek basıma anlıcagınız mıdem genısledı sanırım :D Şimdi bir 4-5 kılo versem tam ıstedıgım gıbı olucak.İpin ucu kacmıs bıraz ama Allah tan cok uzak deıl cekmeye ugrasıyoruz :D

Eger kılo almak ıstıyorsanız gece gec saat hamur yada makarna+ekmek vs. yiyin...İştah acıldıkca yemek yeme oranı artar ama bır sure sonra onune gecemezsenız benım gıbı her ogun 3 pide falan yemeye baslarsınız :D O kadarıda fazla.Batucan falan bılır benı :D

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeterki kilo alıyım birader.tofaşçılara transfer olmaya razıyım.satışşşşşşşşşşşşş:D