Muhsin YAZICIOĞLU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli bir siyaset adamı,iyi bir insandı ALLAH rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,ailesi,yakınları ve sevenlerine sabır ve metanet versin.
TÜRKİYE'nin başı sağolsun çok büyük kayıp çok

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Türk milletinin başı sağolsun. Her şeyin ötesinde kendisini mert ve açık konuşan Mevlana'nın sözüyle göründüğü gibi olan olduğu gibi görünen yurdunu seven bir fikir adamı olarak tanır ve severdim. Ruhun şad olsun.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH rahmet eylesin

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Başımız sağolsun :( onunda trilyonları olsaydı şimdi aramızda olurdu! :(

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah rahmet eylesin :(

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TV'de izlerken yerimde duramadım; Habertürk muhabiri diyor ki orda bekleyin, ayrılmayın... Bu ne sorumsuz bir yayın, sana ne, bırak ayrılsın. Adam canımızı vermeye razıyız diyor, Anadolu insanı işte. Ama o soğukta bekleyen adama ayrılmayın denir mi? Sen kimsin ve hangi yetki ile onu söylüyorsun!!! Adamda zannedecek ki ekipler 1 saate orada olacak. Adamın cep telefonlarının şarjlarını bitiriyorlar. Adam üşüyorum ateşin yanına ineceğim diyor, hala soru soruyorlar. Böyle yayıncılık olur mu? sen haber yapacaksın diye adamın canı tehlikeye atılır mı? Büyük sorumsuzluk....

Bu köylülere devletin mutlaka bir ödül verip teşekkür etmesi gerekir. Canı pahasına oraya gidip bir umut "hayat var mı" diyen Anadolu insanı karşısında saygı ile eğiliyorum. Devletin olamadığı yerde oldukları için. Hayatlarını bir an bile düşünmeden tehlikeye attıkları için. Dlerim onlarda bir an önce evlerine dönerler. Kendilerine yeterince müteşşekiriz.

Hayatlarını kaybeden insanlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum.

Beni kahreden donuyoruz diyen bir adama 70 milyon çare olamadık. 24 saat önce sesini duyduğumuz, bizden yardım isteyen bir insana doğa karşısında mağlup olduk. Teknolojimiz yetmedi...

Ders almamız gereken ne kadar çok şey varmış....

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah gani gani rahmet eylesin..cok üzücü bir durum.

A

agah bülent

Bilgi Girilmemiş
Allah Rahmet Eylesin ,Mekanını Cennet Eylesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...