Muayene çikmazi

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimalle katalizatör ve havayastıgı ışığından dolayı problem olacaktır... Aslında bu firmanın tüm kontrolleri almanyada da böyle yıllardır. Ancak türkiye için bir anda böyle gökte zembille inmeleri kötü oldu, çok agır önceki sisteme göre şartları..

Ancak corsanın geri vites ışığı gibi problemlere diyecek birsey bulamıyorum tabii ki, yazık

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
havayastıgı ışığından dolayı problem cıkmıyor arkadaşın berlingo sundada yanıyodu hafif kusurlu dediler

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yani ben sıfır kusur görünmüyor anlamında demiştim ama seninki daha acıklayıcı olmus, ;)

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bende yeni tuv den yaptırdım ve 2 havayastığımda açık, haliyle airbag lambasıda yanıo, bişe demediler geçti benimki.

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben almanyada yaptiriyorum bukadar sorun olmuyor, arabanin klimasindan adama ne kardesim, ister calisir ister calismaz keyif benim, baskasina zarar veriyormu? vermiyor!! tehlike arzediyormu? etmiyor!!

üstelik ABE denilen uygunluk belgesi olan her parcayi takarim arabama, taktigim parcanin ABE si varsa, degil tüv memuru , trafik subesi baskani gelse cikartamaz arabamdan, afedersiniz ama essek gibi de tüv ü vermek zorunda.

yok yine vermiyom derse direk mahkemeye veririm, ve ayni gun gider son model bi mercedes kiralarim. sonrasinda o tüv vermiyen sahis, tüv ü yapip elleriyle arabami getir, kiraladigim arabaninda kirasini öder. böglece herkez mutlu messut yasayip gider.

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işgüzarlığın bu kadarıda olmaz
Arka emniyet kemerimin tokası dışada değil diye ağır kusur saydı.
Muayeneden bıraktı
Olum Çıkartsaydınya 5 sn ni almaz dedim.
Saçmalıyorlar.

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni muayene yaptırmış biri olarak,
Konya tüv'e körü körüne gittim zaten muayenem 5 ay geçmişti, nasılsa geçemem kusurlara göre sanayiye gideyim bari dedim,
araçta, film, angel, stoplar karatma, açık filtre, ne sisler nede farlar ayarlı(en son duvarda kendim ayarlamıştım:), önler kartipi olduğundan arka lastiklerden 5 mm yanak farkı var, kemer tutukluk yapıyordu Allah tan o zaman çalıştı...
sonuçta yarım sayfa hafif kusurla yırttım:) Çokşükür
Allah kolaylık versin

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar özelleşmeden önce ruhsatlar muayneye gidiyordu,şimdi araçlar.biz eski usullere alışık olgumuz ve işlerimiz yürümediği için kızıyoruz ama adamlar doğrusunu yapıyorlar.