Mtec H7 4300k-6000k xenon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Beyaz ampuller xenon kadar iyi aydınlatmaz ve performans vermez ayrıca çok sık patlar ben eski aracım 307 de çok beyaz ampul eskittim hepsinin de markası philips narva osram gibi bilinen iyi markalardı ama hepsi en fazla 6 ay dayandı bana sonra bum oldular anlayacağın akıl karı değil bu ampuller

Uğur bu ampuller beyaz ampul değil. Performans ampulüdür.

Osram Night Breaker kullanım testlerim :

H4 - 25 ay
H7 kendi aracım - 6 ay
H7 başka bir araç 19 ay oldu hepsi hala çalışıyor.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saygı değer hocam bahsettiğin ampulu ben kullandım zaten hatta ondan daha iyisi olan philipsin diamond vision serisinide kullandım hatta ondan da iyi olan orjinal alman malı narvada kullandım ama hiç biri standart sarı ampuller kadar iyi aydınlatmadı yolu bence bunlar para tuzağı ya hiç ampul taktırma orjinal sarı kullan yada xenon taktır

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Saygı değer hocam bahsettiğin ampulu ben kullandım zaten hatta ondan daha iyisi olan philipsin diamond vision serisinide kullandım hatta ondan da iyi olan orjinal alman malı narvada kullandım ama hiç biri standart sarı ampuller kadar iyi aydınlatmadı yolu bence bunlar para tuzağı ya hiç ampul taktırma orjinal sarı kullan yada xenon taktır

Muhtemelen senin kullandıkların ilk çıkan seri. 200 saat ömrü vardı onların. Yeni çıkan seri NB+

suleymanergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda sislerdede normal kısa farlardada 8000k xenon takılı 2 yıldırda kullanıyorum gayette memnunum bence 8000k taktır

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel ülkem "adam sende, keyif benim değil mi kim ne karışır, zaten babam, amcam, dayım da hatırlı bir kişi, devletin verdiği kimliğini kullanıp cezada kestirmez olmadı cezayı öderim, kaç para ki" zihniyetine sahip kişiler yüzünden her geçen gün daha da yaşanmaz hale geliyor. İşin ilginç yanı bu kişiler mağdur olduklarında "burası Türkiye" diyerek anında ülkeme faturayı kesiyorlar ama bu tür işlerde benim de katkım var demiyorlar. Kimse kimsenin can ve malına kast edemez, kimse kimseyi keyif benim değil mi diyerek rahatsız edemez, hele hele yasalarla dalga geçemez.
Üye arkadaşlarımdan ricam: Yasal olmayan işler için yardım almak, fikir sahibi olmak için konu açmayınız.
Bölüm sorumlusu arkadaşlarımdan ricam: Yasal olmayan bir konu gördüğünüz zaman konuyu kapatın.
Formların temel amacı bilgi paylaşımında bulunmaktır. Yasal olmayan paylaşımlar için başka yerlerden bilgi alın. Bir ürünün satılmasına veya yasaklanmasına vatandaşlar karar veremez. Mesela cam filmi; sadece araçlarda mı kullanılıyor da hemen satışı yasaklansın diyorsunuz. Camlarının renkli olmasını isteyenler neden yasal olarak satılan renkli camlardan kullanmıyor? Hemen pahalı demeyin, eminim araçlarınıza taktığınız abartılı müzik sistemleri ve janjanlı jantlar kadar pahalı değildir.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Mesajları okumadım, pek vaktim yok, okuma gereği de duymuyorum. Kanunlara aykırı her şey hali ile burada da yasaktır. Toplum içi kuralları geçelim, kanunen yasak olan bir şeyi savunacak, eleştiri gelince de tepki vermek gereksiz. Bu nedenle konu kilit. Umarım herkes hak ettiğini bulur.

Düzenleme: Savaş Abi müdahale etmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...