Motoru sıfır yapılmış araç alınır mı?

Motoru sıfır yapılmış araç alınır mı alınmaz mı?

• Kullanılan toplam oy
    50

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir abi benim biradere SW araba lazım. Palio Weekend, Corolla SW gibi arabalara bakıyoruz. Seninki de mantıklı aslında ya. Ne kadar fiyat düşünüyosun, bana bi özelden veya burdan yazar mısın?

Keşke satma şansım olsa Ahmet seve seve veririm aracımı ama benim aracım Türk değil halis mulis Alman :) ben yurt dışından aldım aracımı o yüzden iç piyasaya satmam için yasal sürenin dolmasını beklemem gerek.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[MENTION=30869]ndipi[/MENTION]

Vay be abi valla senin gibi pinpirikli bir adamın arabası bizi uzun yıllar taşırdı galiba :D
Neyse kısmet artık :D
Bu arada anket %50'ye geldi.. Kim bu sonradan motor yaptıran yada motoru yapılmış araba alan dayılar ya :rakir:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
[MENTION=30869]ndipi[/MENTION]

Vay be abi valla senin gibi pinpirikli bir adamın arabası bizi uzun yıllar taşırdı galiba :D
Neyse kısmet artık :D
Bu arada anket %50'ye geldi.. Kim bu sonradan motor yaptıran yada motoru yapılmış araba alan dayılar ya :rakir:

Ahmet şimdi sen aklıma düşürdün bende bir bakayım bakalım dedim benim aracın aynıları ne kadar diye buna dahi adamlar 12.5 demiş ya...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...irisli-masrafsiz-aile-arabasi-156689073/detay

Fiyatlar çok uçmuş resmen.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alınır: 20
Alınmaz: 19

Ankette son durum :D Ciddi kapışma var :D

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çevremden izlenimler. 1 kişi hariç motor yaptırıp ta mutlu olan görmedim. Eski araçlarda motor yaptırmak çok yaygındı. Düşük km li çıkma motor benim gözümde daha uygun.

Gene çevre gözlemim. Dizeller için kaliteli yakıt ile beraber düzenli bakımlarını eksiksiz yaptıran aşırı yüksek km ler de sorun yaşadıklarını görmedim. Hor kullanılan şirket araçları dahil.

Kendi atmosferik aracımda motor aşınmalarını önlemek için itibar ettiğim marka mobil in 0w40 yağını filtreleri ile beraber düzenli değiştiriyorum. 5. yılında tirger değiştirdim. 10. yılında tüm kayışlar ve devir daim pompasını değiştirmeyi planlıyorum. Tabi ustanın extra öneri olursa da gereğini yaptırırım.