Motordan gelen çıtırtı sesi 1.3 cdti 2012

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada paylaşıcam inşallah hocam

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende yorumlara bakmadan direk zincir sesi gibi dedim..Sanki zincir gevşemişte ses yapıyor gibi...

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tahminler doğru çıktı ustam zincirden geliyor ses ustaya gösterdim. Fakat 800-1000 lira gibi Bi masraf olur artı bişey çıkmazsa dedi fiyat biraz fazla gibi geldi bana normal midir sizce

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tahminler doğru çıktı ustam zincirden geliyor ses ustaya gösterdim. Fakat 800-1000 lira gibi Bi masraf olur artı bişey çıkmazsa dedi fiyat biraz fazla gibi geldi bana normal midir sizce
Şimdi orda ne değişeceğine bağlı zincir seti hangi marka takacak supsan var uygun fiyata birde kendi markası var zincir seti ortalama 300 lira kendi markasj v kayısı 50 lira pompa contası 30 lira yağ ve flitreler 200 lira birde işçilik ve devirdayim ve v kayısı bilyalari çıkarsa artı para demektir ki devirdayim 120 lira civarı

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ustada sizin söylediğinizi söyledi filtre falanda değişecek şanzıman yapıda değişecek dedi yanlış anlamadıysam marka olarakta orijinalini takarım ben dedi triger setinin oda 400 lira civarı dedi artı bişey çıkmazsa bu fiyat civarı olur dedi. Ama filtre falan yağ değişimi o kadar tutar mı diye düşündüm o yüzden yazdım sizlere çünki fiyat konusunda triger seti haricinde pek bilgim yok.

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ustada sizin söylediğinizi söyledi filtre falanda değişecek şanzıman yapıda değişecek dedi yanlış anlamadıysam marka olarakta orijinalini takarım ben dedi triger setinin oda 400 lira civarı dedi artı bişey çıkmazsa bu fiyat civarı olur dedi. Ama filtre falan yağ değişimi o kadar tutar mı diye düşündüm o yüzden yazdım sizlere çünki fiyat konusunda triger seti haricinde pek bilgim yok.
Orjinal derken 1.3 ler Fiat larls aynıdır Opel marka alacağınıza opar marka alın takın icindekiler aynı

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde araç kaç binde ? Zincir çok boşluk yapmış zincirin içinde yağlama çubuğu var cok bol oluncs ona carpuyor ve ucunu kapatiyor o cubuga da baksın ucu acikmi diye

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada zincir çok boşluk yaptığından dolayı yağ pompasına sürtüyor ve yağ pompasının içini asindiriyor yani yağ pompası da degisebilir bunuda biliniz abim