Motordan gelen çıtırtı sesi 1.3 cdti 2012

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hocam Bi girseniz burada sanayiye bilmiyor ayağına yatsanızda Bi görseniz keşke. Adam söke taka deneme yanılma yoluyla arıza buluyo. Yani böyle bir arızada motoru tamamen kaldırıp atsanız yeni motor taktırsanız belki daha masrafsız olur o yüzden arızayı tespit etmeden ettirmeden gitmek tamamen onların insafına kalmış. İnan bu günleri görsem Kayseri de sanayici olurdum :)

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hocam Bi girseniz burada sanayiye bilmiyor ayağına yatsanızda Bi görseniz keşke. Adam söke taka deneme yanılma yoluyla arıza buluyo. Yani böyle bir arızada motoru tamamen kaldırıp atsanız yeni motor taktırsanız belki daha masrafsız olur o yüzden arızayı tespit etmeden ettirmeden gitmek tamamen onların insafına kalmış. İnan bu günleri görsem Kayseri de sanayici olurdum :)
anadoluda usta sıkıntısı oldugu aşikar cünkü benden parca istedi akrabam ki bende niğde lyim ordan usta beni arıyor by parca nereye geliyor diye soruyordu birde büyük şehirlerde de usta yok artık eli iki anahtar tutan dükkan acıyor ve milleti rezil ediyorlar

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle hocam komediye bak stop lambası yanmıyor diye götürdüm aracı farı yerinden sökemediler ben söktüm bu tamamen değişecek dediler takın dursun dedim uğraştılar takamadılar ben taktım ve sanayide Allah razı olsun tamamen tesadüf denk geldi Bi ustaya girdim 70 tlye işimi halletti ve böyle adamlar sanayide usta yanında da iki çırak var tabi usta dersen.

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hamza hocam bu ses şanzuman ile hiç bir alakası yok buradan duyduğumuza göre zincirle alakalı

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam umarım öyledirde sıkıntı çıkarmaz bizede benimde ilk tahminim zincirdi sesi ilk duyduğumda zincire tarafına baktım ki zaten iyi kötü duyduğumuz ses ama insan ustası olmayınca aşina olamıyor sese yarın baktıracam zaten buraya bilgide atarım.

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam umarım öyledirde sıkıntı çıkarmaz bizede benimde ilk tahminim zincirdi sesi ilk duyduğumda zincire tarafına baktım ki zaten iyi kötü duyduğumuz ses ama insan ustası olmayınca aşina olamıyor sese yarın baktıracam zaten buraya bilgide atarım.
Hayırlısı hocam inşallah fazla masraf çıkarmaz

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim abi hepinize cevaplarınız için

• Beğen
Tepkiler: Murat

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Fikir olsun sesi usta bizzat yakindan inceleyerek daha net bilgi verir. videodan tam net bisey diyemiyoruz. Ama en azindan bi fikriniz olsun

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sağolun yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Zaten bu şekilde fikir verilebilir bi videoyla onuda esirgemediniz çok sağolun

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Sonucu yazarsaniz ayni sorunu yasayan baska arkadaslara yardiminiz dokunur