Motordan gelen çıtırtı sesi 1.3 cdti 2012

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Sanzuman ustasina gotur bi baksin net bi sekilde soyler sana. ama volanttan gelip gelmedigini sorma,oda ayni sekilde teshis etsin yoksa olmadik parca degistirip para harcatir sana

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi zaten sırf o yüzden balıklama gitmek istemiyorum sanayiye burada insafı yok sanayicinin ben kayserideyim. Adamlar deneme yanılma yoluyla arıza buluyo öyle arızayı bende bulurum yaparımda yani elimden gelir. Ama arızayı tespit etmeden gitmek istemiyorum sorunum sadece bu yoksa gider parasını verir yaptırırım ondan korkum yok

• Beğen
Tepkiler: tutankamon

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Sesi ben volant gibi algiladim sesi yakindan dinleyen iyi bi motor ustasida teshis edebilir. sanzuman ustasi daha net bilgi verir. baski balata,degisimi her 70 binde yapilir ortalama. sizinkinkn zamani gelmis. Oynak volant var ise 3 u birlikte degismeli

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi umarım hasar tespitini adam gibi yapacak ustaya denk gelirim tek derdim. Zaten sıkıntı volant ise bekletmemekte gerekir

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ses zincir sesine benziyor lakin cıplak kulakla duydugumuz sesnle video dan duydugumuz sen aynı olama bilir iki ihtimal var ya eksoz manifolt civatasını kırdı yanından eksoz kacırıyor ki 1,3 lerde bu hastalık yada zinciriniz ses yapmakta bana göre zincir ama eksoz da olabilir birde turbo mili boşluk yapmışsa pervanesi turbu duvarına sürtüyor olabilir bu şekilde kullanmayınız hemen tamir ettiriniz

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimalle zincir bu cıplak kulakla duysam hemen söylerdim lakin masefeler :)

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam dediğiniz gibi zincir sesine benzettim bende çünki o kısımdan geliyor gibi ses biraz kulak var bende o yüzden ilk tahminim zincirdi yarın ilk iş götürmek olacak zaten sağolun

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah hocam ah keşke çünki dediğim gibi sanayi insafına kalmak istemiyorum