Motordan gelen çıtırtı sesi 1.3 cdti 2012

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam araç 165 binde usta biraz uğraştı baktı hiç değişmemiş galiba dedi. Bu arada dediğim gibi parça konusunda bilgim yok ama aynı kutu aynı marka biri 200 lira biri 400 lira dedi ama ben 400 lira olanı tercih ederim dedi. Artık doğru yalan onun insafına kalmış bişey zaten anlasam parçasını alır eline veririm ama başka çare yok

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam araç 165 binde usta biraz uğraştı baktı hiç değişmemiş galiba dedi. Bu arada dediğim gibi parça konusunda bilgim yok ama aynı kutu aynı marka biri 200 lira biri 400 lira dedi ama ben 400 lira olanı tercih ederim dedi. Artık doğru yalan onun insafına kalmış bişey zaten anlasam parçasını alır eline veririm ama başka çare yok
Zincir seti olduğu kutunun resmini atarsan hangi marka taktığını bilirim

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben herzaman parçaları kendim alırım..Vaktiniz varsa yedek parçacı veya paylaştığım linkten siparişini verebilirsiniz...En azından ne takıldığını bilirsiniz...

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aracı bıraktım yarın alıcam şu an araç sanayide ben evdeyim. Ama gittiğimde incelemesini yapar gerekirse kutusuna kadar bakar fotoğrafta atarım.

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın ustalar aracı kontrole gittim ustada sizin söylediğiniz gibi Fiat kutusunda olan seti alıyım dedi. Aklında soru kalmasın istersen orijinal gm takarım ama ikiside aynı dedi Fiat olan 370 TL diğeri 490 TL ve en ucuzu olanı ben takmam alırsan dedi oda 250 TL dedi. 370 den taktırıyorum artı olarak bir arıza yok şu an dedi. Yarın yine aracı aldığımda ödemeyi yaptığımda gerekli bilgiyi yazarım. Herkese teşekkürler iyi akşamlar....

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın ustalar aracı kontrole gittim ustada sizin söylediğiniz gibi Fiat kutusunda olan seti alıyım dedi. Aklında soru kalmasın istersen orijinal gm takarım ama ikiside aynı dedi Fiat olan 370 TL diğeri 490 TL ve en ucuzu olanı ben takmam alırsan dedi oda 250 TL dedi. 370 den taktırıyorum artı olarak bir arıza yok şu an dedi. Yarın yine aracı aldığımda ödemeyi yaptığımda gerekli bilgiyi yazarım. Herkese teşekkürler iyi akşamlar....
Tamam abim lakin 370 lira olan bizim burda 300 lira

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla usta gittiğimde daha yeni geçmiş başına açmamıştı. Yanımda aradı parçacığı tek tek fiyatları parçacı söyledi. Keşke bilebilsem o taraftan sipariş ederdim. Bu kadarda farketmemesi lazım. Bu arada sizin orası neresi

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla usta gittiğimde daha yeni geçmiş başına açmamıştı. Yanımda aradı parçacığı tek tek fiyatları parçacı söyledi. Keşke bilebilsem o taraftan sipariş ederdim. Bu kadarda farketmemesi lazım. Bu arada sizin orası neresi
İstanbul abim

Hamza001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse abi artık buda tecrübe oldu Bi daha parçayı kendim alırım. Bilgilendirdiğin için çok sağol