Motor Yağı Performans Arttırıcı

schembri2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne gibi bir etkisi olur,daha sessiz çalışmasını sağlarmı sizce??
Würth ürünü
teşekkürler

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz bu yağı diyorsunuz galiba Würth Endurance 5w30
1013875.jpg

iyide ne gibi performans bekliyorsunuz? sayfasında performance derken açıklamada az yakıt ve hızlı yağlama sentetik yağ,ve değişim süresi 30bin km ye kadar uzuyor diyor.Yani bunların en ve daha iyisi mobilde ve castrol de mevcut.Sonuçta sentetik yağ demek kış ayında bile akıcılığını koruması ve anında tüm sekmentleri yağlamasıdır.Bu yağ inceliği sentetik ile normal yağ arasındaki fark ahkkında forumda yazım mevcut.Hatta video ile anlatımlı.yani aracınıza fazladan beygir verme gücü yağda olmaz.kalite mi??? ben Würth de olsa tecrübesi sıfır olandan uzak dururum bu bir,iki 30bin km zaten araçlar avrupada veriyor ülkemde bunu 15 de tutuyorlar.ve uzun yol senede 30 bin yapan varmı?Ben şahsen 25bin yapsam yağı değişmem senede bir 25binde değişirim,Al örnek mazot filitrem şu an 2 ci senesini doldurdu değişmedim.Neden? yakıtı aldığım yer belli önceki değişmelerimde söktüğümü gördüm tamam dedimkendime neden 30 tl vereyim sonuçta filitre temiz Almanayada değişimi 30binde diyorum ;) Ama yağda dediğim gibi Mercedes yağ üretse arabama koymam sonuçta yılların tecrübesi ile piyasaya yeni girenle bir tutmam